Trénerskemu tandemu AS Trenčín Roman Marčok - Vladimír Cifranič nevyšla premiéra na lavičke, úradujúci majster MŠK Žilina na vlastnom ihrisku deklasoval ich zverencov 5:1 v sobotňajšom stretnutí 8. kola slovenskej futbalovej Fortuna ligy.

16.09.2017 19:34 , aktualizované: 22:52
MŠK Žilina - AS Trenčín Fotogaléria - 9 fotiek Všetky fotky
MŠK Žilina - AS Trenčín.

Domáci rozhodli už v prvom polčase, na gól Miroslava Káčera síce odpovedal Antonio Mance, ale „šošoni“ ešte pred prestávkou udreli gólmi Lukáša Jánošíka a Filipa Kašu.

Po zmene strán sa v priebehu dvoch minút presadili Michal Škvarka a Nikolas Špalek a dokonali skazu hostí.

AS Trenčín nezvíťazil v siedmom ligovom zápase v sérii a v ligovej tabuľke okupuje 10. miesto.

Naopak Žilina po rozpačitom úvode ročníka dosiahla tretí triumf po sebe a priebežne sa posunula na štvrtú priečku.