Spartak získal veľkú posilu. Do Trnavy sa vrátil Vlasko

01.09.2017 12:28
Ján Vlasko
Ján Vlasko. Autor: ,

Slovenský futbalista Ján Vlasko sa po skončení svojho pôsobenia v poľskom prvoligovom klube Zaglebie Lubin vrátil do Spartaka Trnava. Informáciu o dohode na dve sezóny priniesol web účastníka Fortuna ligy. Zmluvu podpíšu v pondelok.

„V Trnave je výborné futbalové prostredie, mám tu veľa priateľov. Navyše, platí, čo som povedal už skôr, že ak sa raz na Slovensko vrátim, tak jedine do Trnavy. Samozrejme, mal som aj iné možnosti. Dúfam, že Spartaku pomôžem dobrými výkonmi k pozitívnym výsledkom nielen v tejto, ale i v ďalšej sezóne. Teším sa na prvý duel. Verím, že by som mohol byť k dispozícií už proti Nitre,“ uviedol Vlasko. Dvadsaťsedemročný stredopoliar strávil v Lubine dva roky. Bojnický rodák si v minulosti obliekal aj dres českého Liberca.

„Sme veľmi radi, že sme jeho príchod dotiahli. Prichádza na post, ktorý sme potrebovali doplniť. Bude v známom prostredí, preto veríme, že nadviaže na výkony, ktoré predvádzal pred odchodom do zahraničia,“ vyjadril sa generálny manažér Pavel Hoftych pre web klubu.

#Ján Vlasko #Spartak Trnava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk