Stál 700 000 eur. Do Slovana prichádza Holman

15.08.2017 21:56

Účastník slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2017/2018 ŠK Slovan Bratislava získal do svojho kádra maďarského stredopoliara Dávida Holmana z VSC Debrecín. Informuje o tom klubový web s dôvetkom, že odstupné za 24-ročného ofenzívneho záložníka je vo výške 700-tisíc eur.

Holman podpísal s vedením „belasých“ štvorročný kontrakt a je pripravený zasiahnuť do sobotňajšieho derby na ihrisku FC Spartak Trnava. V Slovane si bude obliekať dres s číslom 27. Holman v minulosti pôsobil v poľskom Lechu Poznaň či Ferencvárosi Budapešť. Je mládežníckym reprezentantom Maďarska.

„Získavame cennú posilu do našej ofenzívnej formácie. Dávid je kreatívny a veľmi inteligentný futbalista a očakávame, že sa stane tvorcom našej hry. Má výbornú kopaciu techniku, dobré fyzické predpoklady a hlavne myšlienku, ktorú dokáže v zápase realizovať. Môže byť obrovským prínosom pre našu ofenzívnu činnosť. Sledovali sme ho počas uplynulých šiestich mesiacov; záujem sme prejavili už pred sezónou, no vtedy sa transfer ešte nepodarilo zrealizovať,“ uviedol viceprezident ŠK Slovan Ivan Kmotrík mladší.

„Vo svojom poslednom klube patril medzi opory a pravidelne hrával. Rokovania o jeho prestupe preto neboli jednoduché a trvali pomerne dlho. O Dávida malo záujem viacero klubov a nás teší, že sa nám ho podarilo dotiahnuť do Slovana. Dávida v Slovane vítam a verím, že s Ibrahimom Rabiom utvoria veľmi silnú dvojicu v strede poľa,“ dodal Kmotrík.

#ŠK Slovan Bratislava #Fortuna liga #Dávid Holman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
64,99
Flower box červená kocka "L" červené ruže

Flower box červená kocka "L" červené ruže

35,99
Lady zelená orchidea

Lady zelená orchidea

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk