Prišlo tritisíc ľudí. Slovan a DAC si podelili body

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali 1:1 s hráčmi FC DAC 1904 Dunajská Streda na Pasienkoch v šlágri 4. kola najvyššej slovenskej súťaže.

13.08.2017 20:28
Bratislava - Dunajská Streda Foto: ,
Futbalista Vasil Božikov (vľavo) z ŠK Slovan Bratislava počas zápasu 4. kola Fortuna ligy proti FC DAC 1904 Dunajská Streda.
debata (3)

Po bezgólovom prvom polčase otvorili skóre slovanisti presným zásahom najlepšieho strelca súťaže Jakuba Mareša, ktorý sa v 52. min prezentoval peknou strelou do horného rohu bránky Patrika Maceja.

Už o desať minút vyrovnal a stanovil konečný rezultát Erik Pačinda. Slovan i Dunajská Streda majú v aktuálnej sezóne na konte osem bodov za dva triumfy a dva nerozhodné výsledky. „Belasí“ sú na treťom mieste vďaka lepšiemu skóre.

Fortuna liga – 4. kolo:

ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:0)

• Góly: 53. J. Mareš – 62. Pačinda, ŽK: 44. V. Savičevič, 90.+ Sekulič – 57. Simon Pambou, 68. Kalmár, 72. M. Živkovič, rozhodovali: P. Hrčka – Benko, E. Weiss, 3022 divákov
  • Slovan: Greif – Sekulič, Saláta (11. Rundič), Božikov, Chouchoumis – De Kamps, V. Savičevič (73. L. Droppa) – Čavrič (84. Šefčík), Damnjanovič, Hološko – J. Mareš
  • Dunajská Streda: Macej – E. Davis (46. Koštrna), T. Huk, Šatka, M. Živkovič – Ljubičič, Simon Pambou, B. Ľupták – Vida (55. Kalmár), Pačinda, P. Šafranko (74. Čmelík)