Podbrezová zdolala Myjavu v závere gólom z jedenástky

V dohrávanom stretnutí 24. kola Fortuna ligy v Brezne domáci futbalisti Podbrezovej zdolali Myjavu 2:1.

29.04.2015 18:40
podbrezová, vratislav greško, fortuna liga Foto: ,
Nestarnúci Vratislav Greško doviedol Podbrezovú k víťazstvu nad Myjavou 2:1.

Po bezgólovom prvom polčase skóre zápasu otvoril v 69. min hosťujúci Erik Daniel. Domáci odpovedali už o sedem minút, keď sa hlavou presadil obanca Ľuboš Kupčík. Remíza trvala iba desať minút. O troch bodoch a siedmom víťazstve Podbrezovej v tejto sezóne rozhodol v 86. min Dávid Škutka premeneným pokutovým kopom. Hlavný rozhodca ho nariadil po faule Ciprysa na Podia.

Podbrezovčania sa vďaka víťazstvu posunuli v tabuľke Fortuna ligy z 11. na 9. miesto, keď preskočili Zlaté Moravce a Dunajskú Stredu. Myjavčania nevyužili šancu dostať sa pred Slovan Bratislava na 5. priečku.

Podbrezová – Myjava

ŽP Šport Podbrezová – Spartak Myjava 2:1 (0:0)

• Góly: 76. Kupčík, 86. D. Škutka (z 11 m) – 69. E. Daniel, ŽK: 79. J. Pančík – 28. D. Duga, 79. Jastráb, 81. Marček, rozhodovali: Kráľovič – Mókoš, Jankovič, 2125 divákov
  • Podbrezová: P. Penksa – Migaľa, Kupčík, Minčič, Greško – Gál-Andrezly (90.+ Šlapák), Kochan, Podio, Harvilko (75. J. Pančík) – Nworah (61. Hovančík), D. Škutka
  • Myjava: Solnička – P. Jánošík, Černáček, Častulín (70. Janco), Ciprys – Bílovský, Marček – E. Daniel, D. Duga (59. Jastráb), Ľ. Kolár – M. Kuzma
Viac na túto tému: #Spartak Myjava #ŽP Šport Podbrezová #Fortuna liga #Dávid Škutka