Blažek sa stal manažérom Spartaka Trnava, Keketi prezidentom

22.01.2015 11:25
Viktor Blažek
Viktor Blažek. Autor: ,

Vo futbalovom Spartaku Trnava prišlo k zmenám vo funkcionárskych štruktúrach, doterajší generálny manažér Dušan Keketi st. sa stal prezidentom a na jeho miesto nastúpil Viktor Blažek.

"S dávkou nostalgie, ale o to väčšou hrdosťou ďakujem majiteľom za ponuku stať sa predsedom predstavenstva Spartaka, a teda prezidentom klubu. Úprimne hovorím, že si to veľmi vážim. V živote by mi nenapadlo, že v klube, kde som začínal s kariérou a odohral štrnásť sezón ako hráč, sa mi dostane pocty, že raz budem účinkovať na najvyššej funkcionárskej pozícií. Je to pre mňa najvyššie ocenenie v doterajšej profesnej práci a veľké vyznamenanie,“ povedal podľa klubového webu Spartaka Dušan Keketi.

Viktor Blažek doteraz pracoval v FK Senica ako prezident klubu, nedávno však ukončil svoje pôsobenie. So Senicou sa rozišiel v korektnom duchu. V Trnave začne vykonávať funkciu od 1. februára, odvtedy bude oficiálne prezidentom aj Keketi.

„Viktora Blažeka si vážim pre jeho odborné a profesné danosti. Som pevne rozhodnutý mu zo svojej novej funkcie čo najviac pomáhať a prispieť k tomu, aby sme aj s ďalšími členmi manažmentu, posunuli Spartak ďalej a urobili z neho špičkovo vedený klub európskej úrovne,“ uviedol na klubovom webe Dušan Keketi a Viktor Blažek ho doplnil: "Keď vás osloví klub, ktorý je päťnásobný majster Československa a semifinalista Pohára európskych majstrov, nie je čo riešiť. Som šťastný, že takáto ponuka prišla, dlho som nad ňou nerozmýšľal. Spartak Trnava je Spartak Trnava. Verím, že spoločnými silami, spoločne so všetkými ľuďmi, ktorí pre Spartak robia, dokážeme, že Trnava bude mať nielen fantastický štadión, najlepších divákov, ale aj bude patriť medzi top kluby v každom smere.“

V Spartaku sa bude meniť aj vnútorná štruktúra klubu, každý zamestnanec bude mať zadefinované presné kompetencie. Blažekovým cieľom je postavenie jasnej a zásadnej koncepcie na ďalšie obdobie a zlepšenie spolupráce medzi mládežníkmi, juniormi a seniormi. Zlepšiť by sa mala aj prezentácia Spartaka smerom k fanúšikom.

Informácie zverejnil klubový web.

#Spartak Trnava #Viktor Blažek #Dušan Keketi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku