Jurkemik povedie nitrianskych futbalistov aj v budúcej sezóne

28.05.2012 12:02
Ladislav Jurkemik
Tréner Ružomberka Ladislav Jurkemik. Autor:

Futbalistov FC Nitra povedie aj v nadchádzajúcej sezóne Ladislav Jurkemik.

Päťdesiatosemročný kouč prevzal mužstvo spod Zobora pred jarnou časťou a v uplynulom ročníku Corgoň ligy skončil so svojimi zverencami na 8. mieste tabuľky. Podľa informácií na portáli nitra.sme.sk počítajú s Jurkemikom aj v nasledujúcom ročníku.

„Jurkemik u nás zostáva, nehľadáme iného trénera. Splnil úlohy, ktoré mal dané, latku nastavil dobre, a hoci sa nie všetko podarilo, pozitíva určite prevyšujú,“ uviedol jeden z majiteľov klubu Norbert Bödör.

Jurkemik nedávno ohľadom svojej budúcnosti v Nitre poznamenal: „Svoju robotu som si odviedol, pripravil som plán zápasov i individuálne programy. Z mojej strany vôľa pokračovať určite je, do Nitry som prišiel pomôcť a v klube som našiel viacero ľudí, ktorí stoja za trénerom. Sympatický je záujem majiteľov, ktorí chodia na zápasy i priamo medzi hráčov a realizačný tím, to v slovenských zemepisných šírkach nie je samozrejmosťou.“

Z hráčskeho kádra FC Nitra je o brankára Lukáša Hrošša záujem v Rusku. „Jasno by sme chceli mať do dvoch týždňov. Uvidíme, ako dopadnú rokovania,“ dodal Bödör.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku