Obžera a Halenár prestúpili do Slovana

13.09.2008 18:22
Artmedia - Valletta
Juraj Halenár (v strede). Autor:

Dohady okolo prestupu dvojice Branislav Obžera - Juraj Halenár zo slovenského corgoňligového futbalového klubu Artmedia Petržalka do konkurenčného bratislavského Slovana sú ukončené. Rýchlonohý stredopoliar a ani útočník s čuchom na góly sa neobjavili v zostave úradujúceho majstra v sobotňajšom stretnutí 8. kola Corgoň ligy proti Banskej Bystrici, pretože ich transfer na Tehelné pole je už definitívne spečatený.

Pre agentúru SITA to potvrdil generálny manažér „belasých“ Dušan Tittel. „Obaja hráči, Braňo Obžera aj Juraj Halenár, s nami podpísali viacročné zmluvy. Veríme, že kvality, ktoré dokazovali v drese Artmedie, prenesú aj do Slovana,“ povedal bývalý vynikajúci reprezentant Slovenska i generálny sekretár Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

„Obžera je rýchlym typom futbalistu, ktorý dokáže po pravej strane agresívne vnikať do šestnástky a ponúkať spoluhráčom výborné centrované lopty. Halenár je zase najlepším strelcom našej súťaže v posledných troch rokoch, veríme v jeho schopnosti kanoniera. Záleží len na nich, ako sa u nás uchytia, šancu budú mať už v najbližšom zápase,“ dodal Tittel.

Ako informuje oficiálna internetová stránka Slovana, tréner Ladislav Pecko bude mať okrem spomínanej dvojice Halenár – Obžera k dispozícii aj ďalšiu posilu. Dres Bratislavčanov bude obliekať devätnásťročný obranca Mamadou Bagayoko z Pobrežia Slonoviny, ktorý reprezentoval túto africkú krajinu aj na OH v Pekingu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
26,99
Kytica Zimona 8

Kytica Zimona 8

26,99
Perla žlté tulipány

Perla žlté tulipány

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk