Český tím po suverénnom domácom triumfe nad Gzirou United 4:0, zvíťazil aj na ihrisku maltského mužstva 2:0 a bez problémov tak postúpil do záverečných bojov o skupinovú fázu.
Hráči Sepsi OSK postúpili cez kazašský FK Aktobe. Rumunský tím v zostave so Slovákmi Pavlom Šafrankom s Branislavom Niňajom triumfoval v odvete 1:0, prvý duel sa skončil remízou 1:1.
Ďalej ide aj belgický KAA Gent, ktorý postúpil v 2. predkole cez MŠK Žilina. V domácom stretnutí zdolal Pogoň Štetín hladko 5:0, v odvete na ihrisku poľského klubu mu stačila aj prehra 1:2.
odvety 3. predkola Európskej konferenčnej ligy (EKL):
FK Aktobe – Sepsi OSK 0:1 (0:0)
/P. Šafranko hral do 90.+2 min, B. Niňaj (obaja Sepsi) odohral celý zápas/
/prvý zápas 1:1, postúpilo Sepsi/
FC Lincoln – KF Ballkani 1:3 (0:0)
/prvý zápas 0:2, postúpilo KF Ballkani/
Pogoň Štetín – KAA Gent 2:1 (0:0)
/prvý zápas 0:5, postúpil Gent/
Pjunik Jerevan – FK Bodö/Glimt 0:3 (0:1)
/prvý zápas 0:3, postúpil FK Bodö/Glimt/
APOEL Nikózia – FC Dila Gori 1:0 (0:0)
/prvý zápas 2:0, postúpil APOEL Nikózia/
Austria Viedeň – Legia Varšava 3:5 (0:2)
/prvý zápas 2:1, postúpila Legia Varšava/
Brann Bergen – FC Arouca 3:1 (3:0)
/prvý zápas 1:2, postúpil Brann Bergen/
Ferencváros Budapešť – Hamrun Sparta 2:1 (1:1)
/prvý zápas 6:1, postúpil Ferencváros Budapešť/
Gzira United – Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
/M. Tvrdoň (Plzeň) sedel na lavičke/
/prvý zápas 0:4, postúpila Viktoria Plzeň/
Levski Sofia – Hapoel Beer Sheva 2:1 (1:0)
/prvý zápas 0:0, postúpila Levski Sofia/
Maccabi Tel Aviv – AEK Larnaka 1:0 (0:0)
/prvý zápas 1:1, postúpil Tel Aviv/
FC Nordsjaelland – FCSB 2:0 (1:0)
/prvý zápas 0:0, postúpil FC Nordsjaelland/
Riga FC – Twente Enschede 0:3 (0:0)
/prvý zápas 0:2, postúpilo Twente Enschede/
Dynamo Kyjev – Aris Solún 2:1 pp (2:1, 1:1), 6:5 v rozstrele z 11 m
/prvý zápas 0:1, postúpilo Dynamo Kyjev/
PAOK Solún – Hajduk Split 3:0 (1:0)
/prvý zápas 0:0, postúpil PAOK Solún/
FC Midtjylland – Omonia Nikózia 5:1 (3:1)
/prvý zápas 0:1, postúpil FC Midtjylland/
KA Akureyri – FC Bruggy 1:5 (0:2)
/prvý zápas 1:5, postúpilo FC Bruggy/
Besiktas Istanbul – Neftči Baku 2:1 (0:1)
/prvý zápas 3:1, postúpil Besiktas Istanbul/
Swift Hesper – FC Struga 2:1 (0:1)
/prvý zápas 1:3, postúpila Struga/
Neman Grodno – NK Celje 1:4 (0:2)
/prvý zápas 0:1, postúpilo NK Celje/
NK Osijek – Demirspor 3:2 (1:1)
/prvý zápas 1:5, postúpil Demirspor/
Partizani Tirana – FK Valmiera 1:0 (1:0)
/prvý zápas 2:1, postúpila Tirana/
NK Maribor – Fenerbahce Istanbul 0:3 (0:1)
/prvý zápas 1:3, postúpilo Fenerbahce/
HNK Rijeka – B36 Tórshavn 2:0 (1:0)
/prvý zápas 3:1, postúpila Rijeka/
AZ Alkmaar – FC Santa Coloma 2:0 (1:0)
/prvý zápas 1:0, postúpil Alkmaar/
Heart of Midlothian – Rosenborg Trondheim 3:1 (1:1)
/prvý zápas 1:2, postúpil Heart of Midlothian/
FC Luzern – Hibernian Edinburgh 2:2 (1:1)
/J. Kadák (Luzern) hral do 66. min a dal gól/
/prvý zápas 1:3, postúpil Hibernian Edinburgh/
VSC Debrecín – Rapid Viedeň 0:5 (0:2)
/A. Mojžiš sedel na lavičke – M. Koscelník bol tiež na lavičke náhradníkov/
/prvý zápas 0:0, postúpil Rapid Viedeň/