Naháč sa 14 hodín skrýval pod plachtou. Hitom aj vybíjaná podávača s hráčom

Štvrtkový štvrťfinálový zápas futbalovej Európskej ligy medzi Granadou a Manchestrom United (0:2) narušil nedisciplinovaný fanúšik.

09.04.2021 16:46 , aktualizované: 19:45
Exhibicionista, Granda, Manchester United Foto: ,
Exhibicionista na trávniku počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Granada - Manchester United.

V šiestej minúte duelu vbehol na ihrisko nahý muž, ktorého usporiadatelia rýchlo spacifikovali.

Ihneď po tomto incidente odviedla narušiteľa polícia, v televízii však tieto zábery neukázali. Kamera v tom čase snímala útočníka Manchestru Marcusa Rashforda.

Ako sa fanúšik dostal na zápas, španielske médiá neinformovali. Podľa tamojšej polície však ukázal veľkú húževnatosť, keďže sa 14 hodín skrýval pod veľkou plachtou, až kým neprišla jeho veľká chvíľa.

V krajine platia prísne opatrenia proti pandémii koronavírusu a zápasy sa hrajú bez divákov.

Podľa denníka Marca však tento muž nenarušil futbalový zápas po prvý raz. Údajne takýmto spôsobom upozorňoval aj v minulosti na potrebu zlepšenia ekologickej situácie. Informovala o tom agentúra DPA.

V ďalšom zápase štvrťfinálového programu uspeli hráči AS Rím po obrate na ihrisku Ajaxu Amsterdam 2:1, keď strelili víťazný gól v 87. minúte. Nasledovalo zbieranie drahocenného času, čo sa nepáčilo jednému z podávačovi lôpt.

V nadstavenom čase to dal najavo Riccardovi Calafioriovi, ktorý prvú ponúkanú loptu pred autovým vhadzovaním pustil na zem. Následne mu prvkom ako z vybíjanej pristála na hrudi druhá. Za zdržiavanie hry dostal Riman žltú kartu:

Viac na túto tému: #Manchester United #Granada #AS Rím #Ajax Amsterdam