Barcelona opäť nezaváhala. Nováčik s deviatimi ubránil tri body

01.10.2020 21:26, aktualizované: 23:33
Sevilla, radosť
Radosť futbalistov Sevilly. Autor: ,

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v 4. kole španielskej La Ligy na pôde Celty Vigo 3:0. Kataláncov poslal v 11. minúte do vedenia Ansu Fati.

Na začiatku druhého polčasu si center Lionela Messiho zrazil do vlastnej bránky Lucas Olaza a v závere nadstaveného času sa presadil Sergi Roberto. Barcelona, ktorá dohrávala od 42. minúty bez vylúčeného Clementa Lengleta, naposledy triumfovala na štadióne Balaidos na jar 2015.

Futbalisti FC Sevilla zvíťazili vo štvrtkovom zápase 4. kola najvyššej španielskej súťaže nad Levante 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 90.+2 minúte Youssef En Nesyri.

Nováčik z Cadizu zdolal domáce Bilbao 1:0. Hostia pritom hrali od 48. minúte bez vylúčeného Carlosa Akapa, v 70. minúte putoval tiež po druhej žltej karte do šatne aj jeho spoluhráč Alvaro Negredo. Rozhodujúci gól si strelil do vlastnej brány Unai Lopez.

4. kolo – sumár:
Athletic Bilbao – Cadiz 0:1 (0:0)
Gól: 57. Lopez (vlastný), ČK: 48. Akapo, 70. Negredo (obaja Cadiz) obaja po druhej ŽK

20. SD Huesca 18 1 9 8 14:28 12
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.