Manchestru United nepomohla ani penalta. Finále si zahrá Sevilla

16.08.2020 22:58, aktualizované: 23:17
FC Sevilla
Futbalisti FC Sevilla. Autor: ,

Futbalisti FC Sevilla postúpili do finále Európskej ligy UEFA 2019/2020.

V nedeľňajšom prvom semifinálovom súboji na neutrálnej pôde v Kolíne nad Rýnom zvíťazili nad Manchestrom United 2:1. Vo finále, ktoré sa bude hrať v piatok 21. augusta v Kolíne nad Rýnom, sa stretnú s úspešným z druhého semifinále Inter Miláno – Šachtar Doneck.

Rekordný päťnásobný víťaz súťaže zo Sevilly vyradil šampióna z roku 2017 po góloch stredopoliara Susa a útočníka Luuka de Jonga, hoci MUFC viedol od deviatej minúty po góle Bruna Fernadesa z jedenástky.

„Červení diabli“ začali aktívne a už v siedmej minúte dostali šancu kopať penaltu. Diego Carlos tesne po zakončení Rashforda „skosil“ hráča United a nemecký rozhodca Brych ukázal na biely bod, pokutový kop odobril aj VAR. Loptu si tradične zobral Fernandes a nekompromisne pod brvno otvoril skóre.

Sevillčania sa však nenechali vyviesť z rovnováhy, začali na kombináciu využívať krídelné priestory, Ocamposovu tvrdú strelu ešte De Gea v 16. minúte vyrazil na roh. No kapituloval o ďalších desať minút, keď peknú kombinačnú akciu Sevilly hráči United zle pokryli a center Reguilona z pravej strany presnou strelou upratal do siete Suso.

Hra sa potom prelievala zo strany na stranu, oba tímy sa snažili niečo vymyslieť a dostávali sa aj do zakončenia, ale obrany boli vždy na mieste. United boli o čosi nebezpečnejší, ale pokusy Martiala, Rashforda ani Fernandesa v sieti neskončili.

30.
		Millerntor-Stadion - St. Pauli.
29. Park
		princov - Paríž Saint
		Germain.
+2728. Olympijský
		štadión v Rades -
		Spérance...

Hneď v 46. minúte mohol ísť Manchester opäť do vedenia, Fernandes skvele vysunul Greenwooda, ale toho v čistej šanci vychytal brankár Bounou. United súpera zatlačili, Rashford ani Martial však hradbu tiel obrancov neprepálili. Štvrtú veľkú šancu v druhom polčase mal v 53. minúte Martial, po chybe obrancu sa dostal sám pred Bounoua, ale marocký brankár opäť čaroval.

Hráči španielskeho klubu postupne opäť našli pevnejšiu pôdu pod nohami, snažili sa čoraz viac držať loptu. V 73. minúte trafil sevillský Jordan z priameho kopu do ruky protihráča v múre, ale VAR Brychovi penaltu neodporučil.

V 78. minúte Navas skvele našiel v šestnástke striedajúceho De Jonga, na ktorého obrana United úplne zabudla, a holandský útočník už presne vedel, čo robiť – 2:1. V závere sa Manchestru už nepodarilo proti umne hrajúcemu súperovi vyrovnať.

semifinále EL 2019/2020:
FC Sevilla – Manchester United 2:1 (1:1) – na jeden zápas, do finále postúpila Sevilla
Góly: 26. Suso, 78. De Jong – 9. Fernandes (z 11 m), ŽK: Diego Carlos, El Hadadi – Williams, Rashford, Maguire, rozhodoval: Brych (Nem.), bez divákov
Sevilla: Bounou – Navas, Kounde, Diego Carlos, Reguilon – Banega, Fernando, Jordan (87. Gudelj) – Suso (75. Vazquez), En Nesyri (56. De Jong), Ocampos (56. El Haddadi)
Manchester: De Gea – Wan-Bissaka (87. Fosu-Mensah), Lindelof, Maguire, Williams (87. James) – Fred – Greenwood (90.+3 Ighalo), Fernandes, Pogba, Rashford (87. Mata) – Martial


Európska liga 2020/21

Šestnásťfinále – odvety:

Ajax Amsterdam – OSC Lille 2:1 (1:0)
Góly: 15. Klaassen, 88. Neres – 78. Yazici (z 11 m)
prvý zápas 2:1, Ajax postúpil do osemfinále

Šachtar Doneck – Maccabi Tel Aviv 1:0 (0:0)
Gól: 67. Moraes (z 11 m)
prvý zápas 2:0, Šachtar postúpil do osemfinále

SSC Neapol – FC Granada 2:1 (1:1)
Góly: 3. Zielinski, 59. Ruiz – 25. Montoro
prvý zápas 0:2, Granada postúpila do osemfinále
S. Lobotka (Neapol) bol na lavičke náhradníkov

TSG 1899 Hoffenheim – FK Molde 0:2 (0:1)
Góly: 20. a 90.+5 Ulland-Andersen
prvý zápas 3:3, Molde postúpilo do osemfinále

FC Villarreal – RB Salzburg 2:1 (1:1)
Góly: 40. a 89. Moreno (druhý z 11 m) – 17. Berisha
prvý zápas 2:0, Villarreal postúpil do osemfinále

Glasgow Rangers – Royal Antverpy 5:2 (1:1)
Góly: 9. Morelos, 46. Patterson, 55. Kent, 79. Barišič (z 11 m), 90.+2 Itten (z 11 m) – 32. Refaelov, 57. Lamkel Ze
prvý zápas 4:3, Rangers postúpili do osemfinále

Arsenal Londýn – Benfica Lisabon 3:2 (1:2) – hralo sa v Pireu
Góly: 21. a 87. Aubameyang, 67. Tierney – 43. Goncalves, 61. Silva
/prvý zápas 1:1, Arsenal postúpil do osemfinále//

PSV Eindhoven – Olympiakos Pireus 2:1 (2:0)
Góly: 23. a 44. Zahavi – 88. Koka
/prvý zápas 2:4, Olympiakos postúpil do osemfinále//

Bayer Leverkusen – Young Boys Bern 0:2 (0:0)
Góly: 48. Siebatcheu, 86. Fassnacht
prvý zápas 3:4, Bern postúpil do osemfinále

Dynamo Záhreb – FK Krasnodar 1:0 (1:0)
Gól: 31. Oršič
prvý zápas 3:2, Dinamo postúpilo do osemfinále

AS Rím – SC Braga 3:1 (1:0)
Góly: 24. Džeko, 75. Perez, 90.+1 Mayoral – 88. Cristante (vlastný)
prvý zápas 2:0, Rím postúpil do osemfinále

Leicester City – Slavia Praha 0:2 (0:0)
Góly: 49. Provod, 79. Sima
prvý zápas 0:0, Slavia postúpila do osemfinále
J. Hromada (Slavia) hral do 75. min

AC Miláno – Crvena zvezda Belehrad 1:1 (1:1)
Góly: 9. Kessie (z 11 m) – 24. El Fardou. ČK: 70. Gobeljič (Crvena zvezda) po 2. ŽK
prvý zápas 2:2, Miláno postúpilo do osemfinále

Manchester United – Real Sociedad San Sebastian 0:0
prvý zápas 4:0, Manchester postúpil do osemfinále

FC Bruggy – Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)
Gól: 83. Bujalskyj
prvý zápas 1:1, Dynamo postúpilo do osemfinále

Šestnásťfinále – 1. zápasy:

Dynamo Kyjev – Club Bruggy 1:1 (0:0)
Góly: 62. Bujalskij – 67. Mechele

Olympiakos Pireus – PSV Eindhoven 4:2 (3:2)
Góly: 9. Buchalakis, 37. M'Vila, 45.+2 El Arabi, 83. Masuras – 14. a 40. Zahavi

Young Boys Bern – Bayer Leverkusen 4:3 (3:0)
Góly: 19. a 89. Siebatcheu, 3. Fassnacht, 44. Meschack – 49. a 52. Schick, 68. Diaby

FK Krasnodar – Dynamo Záhreb 2:3 (1:1)
Góly: 28. Berg, 69. Claesson – 15. a 54. Petkovič, 75. Atiemwen

SC Braga – AS Rím 0:2 (0:1)
Góly: 5. Džeko, 87. Mayoral, ČK: 54. Esgaio (Braga)

Slavia Praha – Leicester City 0:0
J. Hromada (Slavia) nastúpil v 30. minúte

CZ Belehrad – AC Miláno 2:2 (0:1)
Góly: 52. Kanga (z 11 m), 90.+3 Pankov – 42. Pankov (vlastný), 61. Hernandez (z 11 m), ČK: 77. Rodič (CZ Belehrad)

Real Sociedad – Manchester United 0:4 (0:1) – hralo sa v Turíne
Góly: 27. a 57. Fernandes, 65. Rashford, 90. James

Wolfsberger AC – Tottenham Hotspur 1:4 (0:3) – hralo sa v Budapešti
Góly: 55. Liendl (z 11 m) – 13. Heung-Min, 28. Bale, 34. Lucas, 88. Carlos Vinicius

OSC Lille – Ajax Amsterdam 1:2 (0:0)
Góly: 72. Weah – 87. Tadič (z 11 m), 89. Brobbey. Rozhodoval: I. Kružliak (SR)

Maccabi Tel Aviv – Šachtar Doneck 0:2 (0:1)
Góly: 31. Alan Patrick, 90.+3 Tete

FC Granada – SSC Neapol 2:0 (2:0)
Góly: 19. Herrera, 21. Kenedy
S. Lobotka (Neapol) hral do 64. minúty

Molde FK – TSG 1899 Hoffenheim 3:3 (1:3) – hralo sa vo Villarreale
Góly: 41. Ellingsen, 70. Ulland-Andersen, 74. Fofana – 8. a 28. Dabbur, 45.+3 Baumgartner

RB Salzburg – Villarreal CF 0:2 (0:1)
Góly: 41. Alcacer, 71. Nino

Royal Antverpy – Glasgow Rangers 3:4 (2:1)
Góly: 45. Avenatti, 45.+8 Refaelov (z 11 m), 66. Hongla – 59. a 90. Barišič (oba z 11 m), 38. Aribo, 83. Kent, ČK: 89. Seck (Antverpy)

Benfica Lisabon – Arsenal Londýn 1:1 (0:0) – hralo sa v Ríme
Góly: 55. Pizzi (z 11 m) – 57. Saka

Tabuľky skupinovej fázy:

Tabuľka A-skupiny:
    Z V R P S B
1. AS Rím 6 4 1 1 13:5 13
2. Young Boys Bern 6 3 1 2 9:7 10
3. CFR Kluž 6 1 2 3 4:10 5
4. CSKA Sofia 6 1 2 3 3:7 5
Tabuľka B-skupiny:
    Z V R P S B
1. Arsenal Londýn 6 6 0 0 20:5 18
2. Molde FK 6 3 1 2 9:11 10
3. Rapid Viedeň 6 2 1 3 11:13 7
4. Dundalk FC 6 0 0 6 8:19 0
Tabuľka C-skupiny:
    Z V R P S B
1. Bayer Leverkusen 6 5 0 1 21:8 15
2. Slavia Praha 6 4 0 2 11:10 12
3. Hapoel Beer-Ševa 6 2 0 4 7:13 6
4. OGC Nice 6 1 0 5 8:16 3
Tabuľka D-skupiny:
    Z V R P S B
1. Glasgow Rangers 6 4 2 0 13:7 14
2. Benfica Lisabon 6 3 3 0 18:9 12
3. Standard Liege 6 1 1 4 7:14 4
4. Lech Poznaň 6 1 0 5 6:14 3
Tabuľka E-skupiny:
    Z V R P S B
1. PSV Eindhoven 6 4 0 2 12:9 12
2. FC Granada 6 3 2 1 6:3 11
3. PAOK Solún 6 1 3 2 8:7 6
4. Omonia Nikózia 6 1 1 4 5:12 4
Tabuľka F-skupiny:
    Z V R P S B
1. SSC Neapol 6 3 2 1 7:4 11
2. Real Sociedad 6 2 3 1 5:4 9
3. AZ Alkmaar 6 2 2 2 7:5 8
4. HNK Rijeka 6 1 1 4 6:12 4
Tabuľka G-skupiny:
    Z V R P S B
1. Leicester City 6 4 1 1 14:5 13
2. SC Braga 6 4 1 1 14:10 13
3. Zorja Luhaňsk 6 2 0 4 6:11 6
4. AEK Atény 6 1 0 5 7:15 3
Tabuľka H-skupiny:
    Z V R P S B
1. AC Miláno 6 4 1 1 12:7 13
2. OSC Lille 6 3 2 1 14:8 11
3. Sparta Praha 6 2 0 4 10:12 6
4. Celtic Glasgow 6 1 1 4 10:19 4
Tabuľka I-skupiny:
    Z V R P S B
1. FC Villarreal 5 4 1 0 14:5 13
2. Maccabi Tel Aviv 6 3 2 1 6:7 11
3. Sivasspor 6 2 0 4 9:11 6
4. Karabach Agdam 5 0 1 4 4:10 1
Tabuľka J-skupiny:
    Z V R P S B
1. Tottenham Hotspur 6 4 1 1 15:5 13
2. FC Antverpy 6 4 0 2 8:5 12
3. LASK Linz 6 3 1 2 11:12 10
4. Ludogorec Razgrad 6 0 0 6 7:19 0
Tabuľka K-skupiny:
    Z V R P S B
1. Dynamo Záhreb 6 4 2 0 9:1 14
2. Wolfsberger AC 6 3 1 2 7:6 10
3. Feyenoord Rotterdam 6 1 2 3 4:8 5
4. CSKA Moskva 6 0 3 3 3:8 3
Tabuľka L-skupiny
    Z V R P S B
1. 1899 Hoffenheim 6 5 1 0 17:2 16
2. CZ Belehrad 6 3 2 1 9:4 11
3. Slovan Liberec 6 2 1 3 4:13 7
4. KAA Gent 6 0 0 6 4:15 0

Zvýraznené tímy postúpili do šestnásťfinále.

Výsledky:

//1. kolo://

A-skupina:

Young Boys Bern – AS Rím 1:2 (1:0)
CSKA Sofia – CFR Kluž 0:2 (0:0)

B-skupina:

Rapid Viedeň – Arsenal Londýn 1:2 (0:0)
FC Dundalk – FK Molde 1:2 (0:0)

C-skupina:

Bayer Leverkusen – OGC Nice 6:2 (2:1)
Hapoel Beer Sheva – Slavia Praha 3:1 (1:0)

D-skupina:

Lech Poznaň – Benfica Lisabon 2:4 (1:2)
Standard Liége – Glasgow Rangers 0:2 (0:1)

E-skupina:

PAOK Solún – Omonia Nikózia 1:1 (0:1)
PSV Eindhoven – CF Granada 1:2 (1:0)

F-skupina:

NK Rijeka – Real Sociedad 0:1 (0:0)
SSC Neapol – AZ Alkmaar 0:1 (0:0)

G-skupina:

Sporting Braga – AEK Atény 3:0 (1:0)
Leicester City – Zorja Luhansk 3:0 (2:0)

H-skupina:

Sparta Praha – OSC Lille 1:4 (0:1)
Celtic Glasgow – AC Miláno 1:3 (0:2)

I-skupina:

Maccabi Tel Aviv – FK Karabach 1:0 (1:0)
CF Villarreal – Sivasspor 5:3 (2:2)

J-skupina:

Ludogorec Razgrad – Royal Antverpy 1:2 (0:0)
Tottenham Hotspur – LASK Linz 3:0 (2:0)

K-skupina:

Dynamo Záhreb – Feyenoord Rotterdam 0:0
Wolfsberger AC – CSKA Moskva 1:1 (1:1)

L-skupina:

TSG 1899 Hoffenheim – Crvena Zvezda Belehrad 2:0 (0:0)
Slovan Liberec – KAA Gent 1:0 (1:0)

//2. kolo://

A-skupina:

AS Rím – CSKA Sofia 0:0
CFR Kluž – Young Boys Bern 1:1 (0:0)

B-skupina:

FC Arsenal – FC Dundalk 3:0 (2:0)
FK Molde – Rapid Viedeň 1:0 (0:0)

C-skupina:

Slavia Praha – Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)
OGC Nice – Hapoel Be'er Ševa 1:0 (1:0)

D-skupina:

Glasgow Rangers – Lech Poznaň 1:0 (0:0)
Benfica Lisabon – Standard Liege 3:0 (0:0)

E-skupina:

Omonia Nikózia – PSV Eindhoven 1:2 (1:1)
FC Granada – PAOK Solún 0:0

F-skupina:
Real Sociedad San Sebastian – SSC Neapol 0:1 (0:0)
AZ Alkmaar – HNK Rijeka 4:1 (2:0)

G-skupina:

Zorja Luhansk – Sporting Braga 1:2 (0:2)
AEK Atény – Leicester City 1:2 (0:2)

H-skupina:

OSC Lille – Celtic Glasgow 2:2 (0:2)
AC Miláno – Sparta Praha 3:0 (1:0)

I-skupina:

FK Karabach – FC Villarreal 1:3 (0:0)
Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (0:0)

J-skupina:

LASK Linz – Ludogorec Razgrad 4:3 (3:1)
Royal Antverpy – Tottenham Hotspur 1:0 (1:0)

K-skupina:

Feyenoord Rotterdam – AC Wolfsberger 1:4 (0:2)
CSKA Moskva – Dynamo Záhreb 0:0

L-skupina:

Crvena zvezda Belehrad – Slovan Liberec 5:1 (2:1)
KAA Gent – TSG Hoffenheim 1:4 (0:1)

//3. kolo://

A-skupina:

AS Rím – CFR Kluž 5:0 (3:0)
Young Boys Bern – CSKA Sofia 3:0 (3:0)

B-skupina:

Rapid Viedeň – Dundalk FC 4:3 (1:1)
Arsenal Londýn – Molde FK 4:1 (1:1)

C-skupina:

Hapoel Beer Ševa – Bayer Leverkusen 2:4 (2:2)
Slavia Praha – OGC Nice 3:2 (2:1)

D-skupina:

Lech Poznaň – Standard Liége 3:1 (2:1)
Benfica Lisabon – Glasgow Rangers 3:3 (1:2)

E-skupina:

Omonia Nikózia – Granada CF 0:2 (0:1)
PAOK Solún – PSV Eindhoven 4:1 (0:1)

F-skupina:

HNK Rijeka – SSC Neapol 1:2 (1:1)
Real Sociedad San Sebastian – AZ Alkmaar 1:0 (0:0)

G-skupina:

Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (0:2)
Leicester City – SC Braga 4:0 (1:0)

H-skupina:

AC Miláno – Lille OSC 0:3 (0:1)
Celtic Glasgow – Sparta Praha 1:4 (0:2)

I-skupina:

Sivasspor – FK Karabach 2:0 (1:0)
Villarreal CF – Maccabi Tel Aviv 4:0 (1:0)

J-skupina:

Ludogorec Razgrad – Tottenham Hotspur 1:3 (0:2)
Royal Antverpy – LASK Linz 0:1 (0:0)

K-skupina:

Feyenoord Rotterdam – CSKA Moskva 3:1 (0:0)
Dynamo Záhreb – Wolfsberger AC 1:0 (0:0)

L-skupina:

Crvena Zvezda Belehrad – KAA Gent 2:1 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim – Slovan Liberec 5:0 (2:0)

//4. kolo://

A-skupina:

CSKA Sofia – Young Boys Bern 0:1 (0:1)
CFR Kluž – AS Rím 0:2 (0:0)

B-skupina:

Molde FK – Arsenal Londýn 0:3 (0:0)
Dundalk FC – Rapid Viedeň 1:3 (0:2)

C-skupina:

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Ševa 4:1 (1:0)
OGC Nice – Slavia Praha 1:3 (0:1)

D-skupina:

Standard Liege – Lech Poznaň 2:1 (0:0)
Glasgow Rangers – Benfica Lisabon 2:2 (1:0)

E-skupina

PSV Eindhoven – PAOK Solún 3:2 (1:2)
Granada CF – Omonia Nikózia 2:1 (1:0)

F-skupina:

SSC Neapol – HNK Rijeka 2:0 (1:0) AZ Alkmaar – Real Sociedad San Sebastian 0:0

G-skupina:

SC Braga – Leicester City 3:3 (2:1)
AEK Atény – Zorja Luhaňsk 0:3 (0:0)

H-skupina:

Sparta Praha – Celtic Glasgow 4:1 (2:1)
OSC Lille – AC Miláno 1:1 (0:0)

I-skupina:

Maccabi Tel Aviv – Villarreal CF 1:1 (0:1)
Karabach Agdam – Sivasspor 2:3 (1:1)

J-skupina:

LASK Linz – Royal Antverpy 0:2 (0:0)
Tottenham Hotspur – Ludogorec Razgrad 4:0 (2:0)

K-skupina:

Wolfsberger AC – Dynamo Záhreb 0:3 (0:0)
CSKA Moskva – Feyenoord Rotterdam 0:0

L-skupina:

KAA Gent – CZ Belehrad 0:2 (0:1)
Slovan Liberec – TSG Hoffenheim 0:2 (0:0)

//5. kolo://

A-skupina:

CFR Kluž – CSKA Sofia 0:0
AS Rím – Young Boys Bern 3:1 (1:1)

B-skupina:

Molde FK – Dundalk FC 3:1 (2:0)
Arsenal Londýn – Rapid Viedeň 4:1 (3:0)

C-skupina:

OGC Nice – Bayer Leverkusen 2:3 (1:2)
Slavia Praha – Hapoel Beer Ševa 3:0 (2:0)

D-skupina:

Glasgow Rangers – Standard Liege 3:2 (2:2)
Benfica Lisabon – Lech Poznaň 4:0 (1:0)

E-skupina:

Granada CF – PSV Eindhoven 0:1 (0:1)
Omonia Nikózia – PAOK Solún 2:1 (1:1)

F-skupina:

AZ Alkmaar – SSC Neapol 1:1 (0:1)
Real Sociedad – HNK Rijeka 2:2 (0:1)

G-skupina

AEK Atény – SC Braga 2:4 (1:3)
Zorja Luhaňsk – Leicester City 1:0 (0:0)

H-skupina

OSC Lille – Sparta Praha 2:1 (0:0)
AC Miláno – Celtic Glasgow 4:2 (2:2)

I-skupina

Karabach Agdam – Maccabi Tel Aviv 1:1 (1:1)
Sivasspor – Villarreal CF 0:1 (0:0)

J-skupina

LASK Linz – Tottenham Hotspur 3:3 (1:1)
Royal Antverpy – Ludogorec Razgrad 3:1 (1:0)

K-skupina

CSKA Moskva – Wolfsberger AC 0:1 (0:1)
Feyenoord Rotterdam – Dynamo Záhreb 0:2 (0:1)

L-skupina

KAA Gent – Slovan Liberec 1:2 (0:1)
CZ Belehrad – TSG 1899 Hoffenheim 0:0

//6. kolo://

A-skupina

CSKA Sofia – AS Rím 3:1 (2:1)
Young Boys Bern – CFR Kluž 2:1 (0:0)

B-skupina

Dundalk FC – Arsenal Londýn 2:4 (1:2)
Rapid Viedeň – Molde FK 2:2 (1:1)

C-skupina

Bayer Leverkusen – Slavia Praha 4:0 (2:0)
Hapoel Beer-Ševa – OGC Nice 1:0 (0:0)

D-skupina

Standard Liege – Benfica Lisabon 2:2 (1:1)
Lech Poznaň – Glasgow Rangers 0:2 (0:1)

E-skupina

PSV Eindhoven – Omonia Nikózia 4:0 (1:0)
PAOK Solún – FC Granada 0:0

F-skupina

SSC Neapol – Real Sociedad San Sebastian 1:1 (1:0)
HNK Rijeka – AZ Alkmaar 2:1 (0:0)

G-skupina

SC Braga – Zorja Luhaňsk 2:0 (0:0)
Leicester City – AEK Atény 2:0 (2:0)

H-skupina

Celtic Glasgow – OSC Lille 3:2 (2:1)
Sparta Praha – AC Miláno 0:1 (0:1)

I-skupina

Maccabi Tel Aviv – Sivasspor 1:0 (0:0)

J-skupina

Tottenham Hotspur – Royal Antverpy 2:0 (0:0)
Ludogorec Razgrad – LASK Linz 1:3 (0:0)

K-skupina

Wolfsberger AC – Feyenoord Rotterdam 1:0 (1:0)
Dynamo Záhreb – CSKA Moskva 3:1 (2:0)

L-skupina

Slovan Liberec – CZ Belehrad 0:0
TSG 1899 Hoffenheim – KAA Gent 4:1 (2:0)

#Manchester United #FC Sevilla
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku