Tréner Záhrebu: Spartak je dobrý. Asi ako izraelský Hapoel Be'er Sheva

01.09.2018 11:00
SR futbal EL play off Trnava Ľubľana odveta TTX
Choreo fanúšikov Trnavy pred odvetným zápasom play off Európskej ligy FC Spartak Trnava - NK Olimpija Ľubľana. Autor: ,

Tréner futbalistov Dynama Záhreb Nenad Bjelica bol po žrebe skupinovej fázy Európskej ligy v Monaku spokojný, že jeho zverenci nebudú musieť za súpermi ďaleko cestovať. Na margo Spartaka Trnava uviedol, že je to kvalitný súper, ktorého nemožno podceniť.

„Trnava je úradujúci slovenský šampión, má svoju kvalitu. Je možno na takej úrovni ako izraelský Hapoel Be'er Sheva, ktorého sme vyradili v predkole. Pokiaľ ide o Anderlecht Brusel a Fenerbahce Istanbul, ide o veľmi atraktívnych súperov. Sú približne na takej úrovni ako Young Boys Bern či Astana. Anderlecht je v belgickej lige roky na vrchole a Fenerbache patrí dlhodobo medzi 3–4 najlepšie turecké kluby,“ povedal Bjelica pre oficiálnu webovú stránku Dynama.

Trnavčania odštartujú svoju premiérovú púť Európskou ligou 20. septembra o 21.00 h na domácom ihrisku, keď privítajú Anderlecht, v 2. kole (4. októbra o 18.55 h) nastúpia na horúcej pôde Fenerbahce a v treťom (25. októbra) sa predstavia opäť doma v skoršom termíne proti Dynamu.

Odveta v Záhrebe ich čaká 8. novembra o 21.00, následne 29. novembra nastúpia na pôde Belgičanov (18.55 h) a boje v základnej D-skupine zakončia 13. decembra opäť doma o 21.00 h súbojom s Fenerbahce.

#Dynamo Záhreb #Nenad Bjelica
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku