Blamáž Sparty Praha. Hapalov tím prehral v srbskej Subotici 0:2

Futbalistom Sparty hrozí vyradenie už v 2. predkole Európskej ligy. V úvodnom dueli Pražania prehrali 0:2 na pôde Spartaka Subotica a za týždeň v odvete budú musieť dať aspoň tri góly a neinkasovať, aby vybojovali postup.

27.07.2018 00:08
Josef Šural Foto: ,
Nemanja Tekijaski zo Subotice a Josef Šural zo Sparty.

Sparta hrala veľmi nepresne s častými stratami lopty. Navyše v ôsmej minúte sa po štandardnej situácii presadil Nemanja Čalasan. A v 57. minúte pridal štvrtý celok minulej sezóny srbskej ligy poistku po narážačke a strele Ognjena Djuričina.

Pražania tak v pohároch z posledných šiestich zápasov piatykrát prehrali, štvrtýkrát z posledných piatich duelov neskórovali a hrozí im, že napodobnia neúspech z roku 2013, kedy tiež v 2. predkole podľahli švédskemu FC Hacken.