03.11.2017 09:17
Cuco Martina
Obranca Evertonu Cuco Martina na nosidlách v zápase proti Lyonu. Autor: ,

Zápas 4. kola Európskej ligy vo futbale medzi francúzskym Olympique Lyon a anglickým Evertonom (3:0) museli na sedem minút prerušiť, keď obranca hostí Cuco Martina po vzdušnom súboji s hráčom Lyonu Maximem Cornetom dopadol na chrbát a zostal na trávniku ležať v bezvedomí. Stalo sa to tesne pred polčasovou prestávkou.

Najprv sa mu snažil pomôcť protihráč, potom pribehli kluboví lekári Evertonu. Z trávnika ho museli vyniesť s výstužou na krku. Putoval na pozorovanie do nemocnice. Našťastie, vyšetrenia žiadnu vážnejšiu diagnózu neodhalili a 28-ročného hráča z nemocnice prepustili.

Everton po hladkej prehre zostáva na poslednej 4. priečke E-skupiny so ziskom jedného bodu a definitívne tak stratil šancu na postup.