Rooney sa na dohodnutú výmenu dresov vykašľal. Niečo to vraj o ňom svedčí

03.08.2017 13:12
Miloš Lačný
Hráč MFK Ružomberok Miloš Lačný. Autor: ,

Útočník slovenského futbalového klubu MFK Ružomberok Miloš Lačný prezradil zaujímavosť z minulotýždňového úvodného zápasu 3. predkola Európskej ligy na ihrisku FC Everton.

Anglický tím triumfoval tesne 1:0, hviezda Wayne Rooney v dueli zažil obnovenú súťažnú premiéru v drese „Toffees“ po návrate z Manchestru United.

„Náš kapitán Ján Maslo si s ním chcel vymeniť dres. Dohodli sa, že si tričká vymenia až v šatni, ale Rooney sa potom akosi ponáhľal do sprchy. Neskôr prišiel do našej šatne iný hráč Evertonu a priniesol svoj dres. Rooney sa na to vykašľal, takže to trochu svedčí o charaktere tohto hráča,“ vyhlásil Lačný pre sport.aktualne.cz pred štvrtkovou odvetou pod Čebraťom, v ktorej Ružomberčania túžia zaskočiť favorizovaného protivníka z „kolísky futbalu“.

„V Anglicku to bol normálny zápas až na to, že domáci boli výborní v hre s loptou. Do žiadnych obrovských šancí sme ich však nepúšťali. Naopak, my sme trafili brvno. Myslím si, že odveta bude ešte otvorená a máme šancu prekvapiť,“ myslí si 29-ročný rodák z Levoče.

MFK Ružomberok je posledný zástupca SR v tohtosezónnej pohárovej Európe, keďže ako jediný zvládol 2. predkolo EL alebo LM. „Ťažko povedať, prečo slovenské kluby v Európe ustupujú. Slovan alebo Žilina vyhrajú ligu a v Európe padnú na zem. Svedčí to asi o tom, že slovenské kluby nie sú tak dobre pripravené, aby mohli byť úspešné v európskych pohároch,“ skonštatoval Miloš Lačný.

#MFK Ružomberok #Miloš Lačný #Wayne Rooney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
28,99
Sweet Rose Lily Red

Sweet Rose Lily Red

29,99
Irigo Aranžmán veniec Home oranžový

Irigo Aranžmán veniec Home oranžový

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk