Hartiga obchádza viróza

21.08.2006 14:56

Futbalisti slovenského vicemajstra Artmedie Bratislava absolvujú pred štvrtkovým odvetným zápasom 2. predkola Pohára UEFA v Minsku proti miestnemu Dinamu krátke sústredenie v Čilistove. Zverenci trénera Jozefa Adamca naberú kurz do metropoly Bieloruska v stredu špeciálom.

„Na palube lietadla bude okrem vedenia klubu, čleov realizačného tímu a našich podporovateľov 18 hráčov,“ informoval športový riaditeľ Artmedie Peter Pavlovič.

Artmedia v nedeľu v generálke na európsku pohárovú súťaž číslo dva zvíťazila v šlágri 6. kola doma nad MŠK Žilina 3:2. V pondelok naordinoval tréner Adamec hráčom ľahší výklus. „Zdravotné problémy mal iba Hartig, liezla na neho nejaká viróza, zrejme angína,“ pokračoval Pavlovič a k programu pred odvetou uviedol: „V utorok je zraz na našom štadióne o 17.00, nasleduje tréning a presun do Kormoránu v Čilistove. Odtiaľ sa chlapci v stredu ráno vyberú na Letisko v Ivánke a potom ich už čaká príprava v Minsku a vo štvrtok samotný zápas.“

Súper Artmedie Dinamo v nedeľu prekvapujúco prehralo v súboji 17. kola najvyššej bieloruskej súťaže na domácom trávniku s Nemanom 0:2. Tím trénera Alexeja Petrušina v tabuľke klesol na tretie miesto, keď na lídra BATE stráca tri body a na Šachťor jeden bod.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
64,99
Flower box červená kocka "L" červené ruže

Flower box červená kocka "L" červené ruže

35,99
Lady zelená orchidea

Lady zelená orchidea

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk