Pravda
Auto
Futbal
Hokej
MS v hokeji
Cyklistika
Zimné športy
Tenis
Výsledky
Naživo
Ofsajd
Myslím si
Motorizmus
Loptové hry
Atletika
Ostatné športy
Bojové športy
Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter
Notifikácie
Sledujte nás
Pravda
MS v hokeji
výsledky
newsletter
Pravda
Športweb
Auto
Koktail
Varecha
Newsletter
Notifikácie
Futbal
Hokej
MS v hokeji
Cyklistika
Zimné športy
Tenis
Výsledky
Naživo
Ofsajd
Myslím si
Motorizmus
Loptové hry
Atletika
Ostatné športy
Bojové športy
MS v hokeji 2024
Praha / Ostrava
Prehľad
Program
Tabuľky
Výsledky
Live prenos
Tímy
Štatistiky
10.05.
skupina A
SUI
NOR
5
2
16:20
10.05.
skupina B
SVK
GER
4
6
16:20
10.05.
skupina A
CZE
FIN
1
0
20:20
10.05.
skupina B
SWE
USA
5
2
20:20
11.05.
skupina A
GBR
CAN
2
4
12:20
11.05.
skupina B
FRA
KAZ
1
3
12:20
11.05.
skupina A
AUT
DEN
1
5
16:20
11.05.
skupina B
POL
LAT
4
5
16:20
11.05.
skupina A
NOR
CZE
3
6
20:20
11.05.
skupina B
USA
GER
6
1
20:20
12.05.
skupina A
FIN
GBR
8
0
12:20
12.05.
skupina B
SVK
KAZ
6
2
12:20
12.05.
skupina A
DEN
CAN
1
3
16:20
12.05.
skupina B
LAT
FRA
3
2
16:20
12.05.
skupina A
AUT
SUI
5
6
20:20
12.05.
skupina B
SWE
POL
5
1
20:20
13.05.
skupina A
NOR
FIN
1
4
16:20
13.05.
skupina B
SVK
USA
5
4
16:20
13.05.
skupina A
SUI
CZE
2
1
20:20
13.05.
skupina B
GER
SWE
1
6
20:20
14.05.
skupina A
DEN
NOR
0
2
16:20
14.05.
skupina B
KAZ
LAT
0
2
16:20
14.05.
skupina A
CAN
AUT
7
6
20:20
14.05.
skupina B
POL
FRA
2
4
20:20
15.05.
skupina A
CZE
DEN
7
4
16:20
15.05.
skupina B
GER
LAT
8
1
16:20
15.05.
skupina A
SUI
GBR
3
0
20:20
15.05.
skupina B
SVK
POL
4
0
20:20
16.05.
skupina A
FIN
AUT
2
3
16:20
16.05.
skupina B
KAZ
SWE
1
3
16:20
16.05.
skupina A
CAN
NOR
4
1
20:20
16.05.
skupina B
USA
FRA
5
0
20:20
17.05.
skupina A
GBR
DEN
3
4
16:20
17.05.
skupina B
GER
KAZ
8
2
16:20
17.05.
skupina A
CZE
AUT
4
0
20:20
17.05.
skupina B
POL
USA
1
4
20:20
18.05.
skupina A
DEN
SUI
0
8
12:20
18.05.
skupina B
LAT
SWE
2
7
12:20
18.05.
skupina A
CAN
FIN
5
3
16:20
18.05.
skupina B
GER
POL
4
2
16:20
18.05.
skupina A
CZE
GBR
4
1
20:20
18.05.
skupina B
SVK
FRA
4
2
20:20
19.05.
skupina A
NOR
AUT
1
4
16:20
19.05.
skupina B
USA
KAZ
10
1
16:20
19.05.
skupina A
SUI
CAN
2
3
20:20
19.05.
skupina B
SVK
LAT
2
3
20:20
20.05.
skupina A
GBR
NOR
2
5
16:20
20.05.
skupina B
SWE
FRA
3
1
16:20
20.05.
skupina A
FIN
DEN
3
1
20:20
20.05.
skupina B
KAZ
POL
3
1
20:20
21.05.
skupina A
AUT
GBR
2
4
12:20
21.05.
skupina B
FRA
GER
3
6
12:20
21.05.
skupina A
CAN
CZE
4
3
16:20
21.05.
skupina B
LAT
USA
3
6
16:20
21.05.
skupina A
FIN
SUI
1
3
20:20
21.05.
skupina B
SVK
SWE
1
6
20:20
23.05.
Štvrťfinále
CAN
SVK
23.05.
Štvrťfinále
SUI
GER
23.05.
Štvrťfinále
CZE
USA
20:20
23.05.
Štvrťfinále
SWE
FIN
20:20
25.05.
Semifinále
Víťaz 1. štvrťfinále
Víťaz 2. štvrťfinále
14:20
25.05.
Semifinále
Víťaz 3. štvrťfinále
Víťaz 4. štvrťfinále
18:20
26.05.
O bronz
Zdolaný z 1. semifinále
Zdolaný z 2. semifinále
15:20
26.05.
Finále
Víťaz 1. semifinále
Víťaz 2. semifinále
20:20
Horor v cieli
Jakobsen bojuje o život
Groenewegen čelí kritike
Fotogaléria
Anketa
Preteky pokračujú
Ľutujeme, ale tento článok bol vymazaný alebo ešte nebol ani publikovaný
.
Ak si myslíte, že ste našli chybu kontaktujte prosím redakciu online@pravda.sk.