Bayernu sa rozplýva sen o obhajobe. V Bochume im nepomohol ani Kane, Upamecano opäť nedohral

Futbalisti Bayernu Mníchov prehrali v 22. kole nemeckej Bundesligy na pôde VfL Bochum 2:3. Na vedúci Bayer Leverkusen strácajú osem bodov.

18.02.2024 20:02
848046465 Foto:
Sklamaní hráči Bayernu.

Obhajcovia titulu viedli od 14. minúty gólom Jamala Musialu. Bochum, ktorému pre kartový trest chýbal slovenský reprezentant Matúš Bero, však ešte do konca polčasu otočil skóre.

Od 72. minúty dohrávali hostia bez Dayota Upamecana, ktorý musel ísť po druhej žltej karte predčasne do kabín.

Francúzskeho stopéra vylúčili aj v stredajšom úvodnom osemfinále Ligy majstrov na Stadio Olimpico proti Laziu Rím (0:1).

Červená karta Dayot Upamecano Čítajte viac Červená pre Bayern, komplikácie pred odvetou. Paríž St. Germain mieri do štvrťfinále

Bayern sa trápi, prehral tretí zápas za sebou, pred týždňom nestačil v ligovom šlágri na Leverkusen (0:3).

Hráči SC Freiburg remizovali s Eintrachtom Frankfurt 3:3. Bod pre domácich zachránil v 90. minúte striedajúci Michael Gregoritsch.

Bundesliga – 22. kolo:
VfL Bochum – Bayern Mníchov 3:2 (2:1)
Góly: 38. Asano, 44. Schlotterbeck, 78. Stöger (z 11 m) – 14. Musiala, 87. Kane, ČK: 72. Upamecano (Bayern) po druhej ŽK

SC Freiburg – Eintracht Frankfurt 3:3 (2:2)
Góly: 30. Doan, 45.+5 Grifo (z 11 m), 90. Gregoritsch