Senzácia v Španielskom pohári! Real Madrid vyradil oslabený treťoligista

Futbalisti Realu Madrid senzačne vypadli v šestnásťfinále Španielskeho pohára s treťoligistom. Na pôde CD Alcoyano prehrali v stredu 1:2 po predĺžení.

20.01.2021 23:46
Zinedine Zidane Foto: ,
Tréner Realu Madrid Zinedine Zidane počas zápasu na pôde CD Alcoyano.

O triumfe domácich rozhodol v 115. minúte Juanan Casanova, hoci jeho tím hral už oslabený o vylúčeného hráča. Päť minút predtým videl Ramon Lopez červenú kartu po druhej žltej za zákrok na Casemira.

Real nenastúpil v najsilnejšej základnej zostave – Eden Hazard, Karim Benzema, či Toni Kroos naskočili do hry až v priebehu zápasu.

Hostia mali podľa očakávania počas celého stretnutia hernú i streleckú prevahu a od 45. minúty viedli po hlavičke Edera Militaa.

V 80. minúte však vyrovnal Jose Solbes a zariadil predĺženie, v ktorom outsider dokonal prekvapenie. K hrdinom patril aj brankár Jose Juan Figueras, ktorý zneškodnil množstvo šancí Realu.

Do osemfinále pohára postúpil Real Sociedad San Sebastian, na pôde treťoligovej Cordoby uspel 2:0.

Viac na túto tému: #Real Madrid #CD Alcoyano