Kopačka letela do rozhodcu, zástavka knokautovala hráča. V Madride to vrelo

Odveta štvrťfinále Španielskeho pohára vo futbale Atlético Madrid - FC Barcelona priniesla okrem víťazstva hostí 3:2, ktoré znamenalo ich postup, aj viacero vyhrotených momentov.

29.01.2015 11:55

Kuriózna situácia sa stala v 21. minúte. Čiarový rozhodca si pri signalizovaní vhadzovania nevšimol vracajúceho sa Jordiho Albu a trafil ho zástavkou. Obranca katalánskeho tímu po kurióznom „zákroku“ zostal ležať na trávniku.

Jordi Alba vs. čiarový rozhodca

Emócie prepukli cez prestávku. Po potýčke v tuneli vylúčili rozhodcovia domáceho kapitána Gabiho. V druhom polčase mohol ísť predčasne z ihriska aj jeho spoluhráč Arda Turan. Tureckého stredopoliara nahnevalo, že rozhodcovia neodpískali faul, po ktorom mu súper vyzul kopačku. Tú následne nahnevane hodil po asistentovi hlavného arbitra, za čo videl len žltú kartu.

Arda Turan hodil do rozhodcu kopačku

Trápenie Atlética vyvrcholilo šesť minút pred koncom, keď Mario Suárez kopol hviezdneho Lionela Messiho a po druhej žltej karte videl červenú.