Manchester City v boji o titul zakopol s posledným Sunderlandom

Futbalisti Manchestru City remizovali v dohrávke 26. kola anglickej ligy s posledným Sunderlandom 2:2 a v súboji o titul nečakane zakopli. Majú síce zápas k dobru, ale na vedúci Liverpool strácajú šesť bodov a na druhú Chelsea štyri.

16.04.2014 22:56
Samir Nasri Foto: ,
Strelec vyrovnávajúceho gólu Samir Nasri z Manchestru City prechádza cez hráčov Sunderlandu.

Manchesterský tím pritom bleskovo udrel, už v druhej minúte skóroval po Agüerovej kolmej prihrávke Fernandinho. V 73. minúte vyrovnal Wickham a zakrátko dokonca poslal hostí do vedenia. Zaskočený favorit už dokázal len vyrovnať, v 88. minúte sa o to postaral Nasri. Sunderland si po piatich prehrách pripísal bod, na 17. miesto zaisťujúce záchranu ich však stráca ešte šesť.

Ani Everton, ktorý sa mohol posunúť na štvrtú pozíciu pred Arsenal, doma neuspel. S tímom Crystal Palace prehral 2:3 a jeho sedemzápasová víťazná séria sa skončila. Štyri kolá pred koncom súťaže stráca mužstvo z Liverpoolu bod za postupovou priečkou do Ligy majstrov.