
Mancini tak reagoval na slová čerstvého trénera Liverpoolu Roya Hodgsona, ktorá uviedol, že španielsky reprezentant sa na Anfield Road necíti šťastný. "Torres je jedným z najlepších útočníkov v Európe. V Premiership hrá už tri roky, takže ju pozná veľmi dobre. Všetko však bude záležať na konkrétnych okolnostiach, na cene a či bude chcieť prísť," povedal Mancini pre BBC.
Nový kouč Liverpoolu Hodgson potvrdil, že 26-ročný Torres, ktorý prišiel do Liverpoolu z Atletica Madrid v roku 2007, sa necíti vo svojej koži. Bývalý tréner "The Reds" Kenny Dalglish však dúfa, že Hodgsonov príchod Torresa presvedčí, aby na Anfield Road zostal.
"Som si istý, že keď sa Torres porozpráva s Royom, ohlási nám dobré správy. Dúfam, že zostane. Len on sám vie, čo chce robiť. Momentálne je nanešťastie zranený, ale je to fantastický hráč," povedal Dalglish: "Skutočnosť, že Steven Gerrard sa rozhodol zostať je skvelá a nákupy hráčov ako Joe Cole, Milan Jovanovič, Jonjo Shevlvey a Danny Wilson znamenajú, že klub myslí na súčasnosť aj budúcnosť."































no neviem ci by si pri weissovi zahral......
Celá debata | RSS tejto debaty