V Stropkove padol gól, o ktorom rozpráva celý východ. Slávna značka sa derie späť na výslnie

Futbalisti treťoligovej Tesly Stropkov cez víkend zdolali Starú Ľubovňu 3:2. Za víťazstvom ich v prvom polčase nasmeroval skúsený Miroslav Keresteš.

09.04.2024 10:24

Gólom, aký sa len tak nevidí. V 26. minúte prebral loptu a strelou z hádam 40 metrov vymietol šibenicu hosťujúcej bránky.

Skúsený záložník s bohatými skúsenosťami z Česka exportnou strelou, ktorá sa dostala aj do spravodajstva TV Markíza, vyrovnával na 1:1. Neskôr – v 45. minúte – z pokutového kopu rozhodol na konečných 3:2 pre Stropkov.

Klub s bohatou minulosťou, ktorý za federálnych čias hrával v 1. SNL a neskôr roky v druhej najvyššej slovenskej súťaži, momentálne vedie treťoligový pelotón v skupine východ a môže sa čoskoro vrátiť na výslnie. Triumfom nad Starou Ľubovňou navyše prerušil sériu troch prehier v rade.

Vychutnajte si parádny gól Miroslava Keresteša.

Pavol Gostič Čítajte viac Gostič: Najprv som bol pre nich gadžo z východu a oni rozmaznaní Blaváci
Viac na túto tému: #Tesla Stropkov #Miroslav Keresteš