Poľský pohár pre Dudovu Legiu. Fanúšikovia prerušili zápas

Futbalisti Legie Varšava triumfovali v Poľskom pohári 2015/2016, v pondelňajšom finále tejto súťaže si v metropole krajiny poradili s Lechom Poznaň 1:0.

03.05.2016 14:40
fanúšikovia, pyrotechnika, dymovnica, futbal,... Foto: ,
Fanúšikovia Legie Varšava počas finálového stretnutia.

O jediný presný zásah stretnutia sa v 69. min postaral švajčiarsky útočník Aleksandar Prijovič.

Ešte v prvom polčase sa postarali o prerušenie zápasu fanúšikovia Legie Varšava. Vo svojom sektore odpálili pyrotechniku a rozhodca bol nútený strenutie na niekoľko minút prerušiť. Napokon sa zápas dohral a hráči z hlavného mesta Poľska sa mohli radovať z národného pohára.

Hráči Legie Varšava s víťaznou trofejou. Foto: SITA/AP, Czarek Sokolowski
legia varšava, poľský pohár, Hráči Legie Varšava s víťaznou trofejou.

Slovenský reprezentant Ondrej Duda zišiel z trávnika krátko pred rozhodujúcim gólom jeho Legie.

Výsledok pondelňajšieho finále Poľského pohára vo futbale (hralo sa na jeden zápas vo Varšave):

Lech Poznaň – Legia Varšava 0:1 (0:0)

• Gól: 67. Prijovič