Brazílčanom sa zrútil svet. Po prehre 1:7 s Nemeckom v semifinále MS zavládla v uliciach obrovské sklamanie.

09.07.2014 09:18
debata (2)
zväčšiť Brazílsky fanúšik s krížom. Foto: SITA/AP, Leo Correa
Brazília, fanúšikovia Brazílsky fanúšik s krížom.
zväčšiť Trblietky na tvári fanúšika aspoň z časti... Foto: SITA/AP, Dario Lopez-Mills
Brazília, fanúšikovia Trblietky na tvári fanúšika aspoň z časti zakrývajú bolesť, ktorú prežíva.
zväčšiť Obrovské emócie sprevádzali zápas už od... Foto: SITA/AP, Bruno Magalhaes
Brazília, fanúšikovia Obrovské emócie sprevádzali zápas už od tridsiatej minúty.
zväčšiť Žena s kontaktnými šošovkami sleduje krach... Foto: SITA/AP, Leo Correa
Brazília, Nemecko Žena s kontaktnými šošovkami sleduje krach brazílskeho futbalu na domácom šampionáte.
zväčšiť Brazílčanka na štadióne v Belo Horizonte počas... Foto: SITA/AP, Matthias Schrader
Brazília, Nemecko Brazílčanka na štadióne v Belo Horizonte počas polčasovej prestávky.
zväčšiť Frustrácia chlapca po piatom inkasovanom góle. Foto: SITA/AP, Leo Correa
Brazília, fanúšikovia Frustrácia chlapca po piatom inkasovanom góle.