Liga majstrov

Alex Telles

Dve žlté pre Tellesa za 74 sekúnd. Tréner Porta: Rozhodca nemal na výber

23.02.2017 12:02

Futbalistom Juventusu pomohlo k stredajšej výhre 2:0 v úvodnom osemfinále Ligy majstrov na ihrisku Porta výrazne vylúčenie domáceho hráča Alexa Tellesa v 27. minúte.

Kasper Schmeichel, Jamie Vardy

Heroický výkon Schmeichela udržal Leicesteru šancu. Zaslúžime si ohromný kredit, tvrdí

23.02.2017 09:55

Španielsky tím FC Sevilla si v stredajšom prvom dueli osemfinále futbalovej Ligy majstrov doma poradil s Leicestrom City 2:1.

dani alvňes, marko pjaca, juventus turín

Kúzlo žolíkov. Čarovali ragbista i šialenec

23.02.2017 08:41, aktualizované: 15:50

Jeho otec bol nebojácny wrestler, mama šikovná džudistka. Športovú cestu si zvolil aj on. Marko Pjaca sa odmalička venoval hádzanej, basketbalu a stolnému tenisu.

Leicester City

Juventus má pred odvetou takmer istý postup, Leicester slušnú šancu

22.02.2017 22:40

Futbalisti FC Sevilla si doma poradili s Leicestrom City 2:1 a Juventus Turín zvíťazil 2:0 na trávniku FC Porto.

Claudio Ranieri, Jamie Vardy

Sevilla hrá o život. Leicester hľadá gladiátorov

22.02.2017 11:00

Dva protipóly. Jedného delia tri body od titulu. Druhého bod od zostupu.

Pep Guardiola

Heslo noci: útok! Európa tlieska reklame na futbal

22.02.2017 08:52

Prvý osemfinálový zápas Ligy majstrov medzi futbalistami Manchestru City a Monaka vzbudil v Európe mimoriadne emócie.

atlético madrid, bayer leverkusen

Gólové hody v Manchestri a Leverkusene. Diváci videli 14 gólov

21.02.2017 22:50

Futbalisti Manchestru City a Atlética Madrid zvíťazili zhodne o dva góly v utorkových prvých zápasoch osemfinále Ligy majstrov 2016/2017 a pred odvetami sú k postupu do štvrťfinále bližšie než ich súperi.

Jan Oblak

Trápia sa obaja. Leverkusen motivuje odplata

21.02.2017 11:00

Kopol do lopty, poslal ju nad brvno. Pokľakol, chytil sa za hlavu a plakal. Jeho žiaľ, ktorý zanikal v reve jasajúcich tribún, postupne zmierňovali objatia spoluhráčov.

Bayern Mníchov

Bola to nočná mora, vravel Wenger po debakli v Mníchove

16.02.2017 10:20

Hráči nemeckého klubu Bayern Mníchov zvíťazili v stredajšom prvom stretnutí osemfinále Ligy majstrov nad futbalistami Arsenalu Londýn vysoko 5:1.

Marek Hamšík

Je dobré, že sme skórovali, tvrdil Hamšík po prehre s Realom

16.02.2017 08:33

Madrid zvíťazil v stredajšom prvom zápase osemfinále futbalovej Ligy majstrov nad talianskym mužstvom SSC Neapol 3:1.

Real Madrid

Neapol v Madride viedol, ale prehral. Arsenal si vezie z Mníchova výprask

15.02.2017 22:48

Bayern Mníchov aj obhajca "ušatej" trofeje Real Madrid zhodne s veľkým prehľadom zvládli svoje prvé stretnutia v osemfinále futbalovej Ligy majstrov 2016/2017.

Angel Di María

Ohlasy médií: Valentínske srdiečka Di Maríu, Messiho zatienil mladík

15.02.2017 14:48

Nečakané víťazstvo Paríža St. Germain nad FC Barcelona (4:0) v prvom zápase osemfinále Ligy majstrov vyvolalo mnoho zaujímavých reakcií.

Borussia Dortmund

Tréner Dortmundu napriek prehre o postupe nepochybuje: Hrali sme brilantne

15.02.2017 12:07

Tréner Thomas Tuchel ešte dlho po záverečnom hvizde nemohol uveriť tomu, že futbalisti Dortmundu v úvodnom zápase osemfinále Ligy majstrov na pôde Benficy Lisabon podľahli 0:1.

Maradona neuspel. Pokorí slávny Real Hamšík?

15.02.2017 11:00

Je stelesnením výnimočného vodcu. Neočakávanými prihrávkami či geniálnymi nápadmi vie umučiť každého súpera. Všestrannosťou patrí k svetovej extratriede.

Paríž SG

Paríž St. Germain zničil Barcelonu. Po výhre 4:0 má postup na dosah

14.02.2017 22:46

Výprask 0:4 utŕžili futbalisti FC Barcelona v Paríži v prvom súboji osemfinále Ligy majstrov 2016/2017, ktorým sa začala vyraďovacia časť tejto prestížnej európskej klubovej súťaže.

Lionel Messi

Parížska tradícia je v ohrození. Prichádza Barcelona

14.02.2017 08:00

Sú ambiciózni, rešpektovaní, slávni i bohatí. Úspešný však bude len jeden z nich. V najlepšej klubovej súťaži sveta ide do tuhého.

Hamšík s Neapolom narazí v osemfinále LM na Real Madrid

12.12.2016 12:35, aktualizované: 14:20

Obhajca prvenstva Real Madrid nastúpi v jarnom osemfinále futbalovej Ligy majstrov 2016/2017 proti SSC Neapol so slovenským kapitánom Marekom Hamšíkom.

Pierre-Emerick Aubameyang, Borussia Dortmund

Rýchlik z Gabonu zastavil milovaný Real. Vyzýva Bolta

08.12.2016 11:30

Keď bol Pierre-Emerick Aubameyang malým chlapcom, dal umierajúcemu starému otcovi odvážny sľub. Jedného dňa budem hrať v Reale Madrid, vravel s detským nadšením.

Legia Varšava, radosť

Legia sa dočkala po 21 rokoch a zahrá si Európsku ligu

08.12.2016 10:30

Poľský futbalový šampión Legia Varšava si zahrá v pohárovej Európe aj na jar.

Marco Reus, Boruusia Dortmund

Borussia zmazala náskok Realu. Verili sme si, tvrdí Reus

08.12.2016 09:25

Futbalisti Realu Madrid neprehrali ani v 34. zápase v sérii, čím si vyrovnali klubový rekord.

Igor Akinfejev.

08.12.2016 08:53

Záverečné kolo futbalovej Ligy majstrov prinieslo viacero zaujímavých okamihov. Pri niektorých zohrali hlavnú úlohu brankári - boli v úlohách nešťastníkov.

Real Madrid

Real stratil tesne pred koncom výhru aj prvé miesto v skupine

07.12.2016 23:22

Poslednými postupujúcimi do osemfinále Ligy majstrov sa stali futbalisti Porta a Sevilly. Porto rozhodlo o svojej účasti v jarnej časti súťaže už v prvom polčase duelu s Leicesterom.

fast-food, hamburger, jedlo,

Fanúšika Celticu zatkli, lebo hamburgerom trafil policajného koňa

07.12.2016 14:16

Utorkovému "ostrovnému" súboju futbalovej Ligy majstrov medzi Manchestrom City a Celticom Glasgow (1:1) predchádzali drobné incidenty..

Ján Greguš

Greguš: Chceme sa pridať k Leicestru

07.12.2016 12:00

Vlani si na seba po prvý raz obliekol seniorský reprezentačný dres. Tohto roku si zahral na európskom šampionáte a nazbieral prvé minúty v Lige majstrov.

SSC Neapol, radosť

Neapol po výhre ďalej, Besiktas zmrzol v kyjevskej zime

07.12.2016 10:18

Futbalisti talianskeho klubu SSC Neapol zvládli posledný zápas B-skupiny Ligy majstrov, na pôde portugalskej Benfiky Lisabon triumfovali 2:1.

Bleskové správy
  • 21:31

SKA Petrohrad doma zvíťazili 5:4 po predĺžení nad Lokomotivom Jaroslavľ vo štvrtkovom prvom zápase finále Západnej konferencie play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). V sérii hranej na štyri úspechy vedú 1:0. V 73. minúte predĺženia rozhodol Patrik Hersley.

• 20:09

Franz Beckenbauer vo štvrtok vypovedal pred švajčiarskymi úradmi. Rodáka z Mníchova vyšetrujú spolu s troma ďalšími členmi organizačného výboru majstrovstiev sveta 2006. Podozrievajú ich z podvodu, prania špinavých peňazí a ďalších trestných činov.

• 19:02

Francúz Nacer Bouhanni z tímu Cofidis sa časom 3:04:27 h stal víťazom 4. etapy cyklistických pretekov Okolo Katalánska, ktorá viedla zo Seu d'Urgell do Igualady a merala 134 km.