Priaznivci CSKA nezniesli debakel v LM. Hádzali svetlice a prerušili duel

Keď už ich futbalisti nemali nádej na úspech, začali si priaznivci CSKA Moskva na Olympijskom štadióne v Ríme krátiť čas hádzaním svetlíc na tribúny s domácimi divákmi.

18.09.2014 09:50
fanúšikovia CSKA, polícia, ilustračná foto,... Foto: ,
Priaznivci CSKA počas bitky s políciou na Olympijskom štadióne v Ríme.
debata (4)

Ruský tím prehrával v druhom polčase stredajšieho zápasu úvodného kola skupinovej fázy Ligy majstrov s AS Rím vysoko 0:5, keď musela zasiahnuť polícia. Hlavný rozhodca Fernández Borbalán zo Španielska na dve minúty zastavil aj dianie na ihrisku, kým bezpečnostné zložky obnovili poriadok. Hostia napokon podľahli 1:5. Incidenty medzi oboma fanúšikovskými tábormi hlásili aj pred začiatkom stretnutia.

Ruský šampión si so svojimi priaznivcami nevie dať rady. Za rasistické a ultrapravicové symboly na zápase minulého ročníka Ligy majstrov v Plzni odohrá CSKA svoj prvý domáci zápas tejto sezóny súťaže s Bayernom Mníchov na prázdnom štadióne.