Hološko strelil premiérový gól za Besiktas

Slovenský futbalista Filip Hološko strelil premiérový gól v službách Besiktasu Istanbul, keď sa presadil v zápase skupinovej fázy Tureckého pohára proti Ankarasporu, keď prekonal svojho krajana v bránke Ankarasporu Štefana Seneckého.

08.01.2008 22:29

Rodák z Piešťan strávil na trávniku napokon 75 minút, nahradil ho Nobre. Filip Hološko zaznamenal debut v drese istanbulského veľkoklubu v sobotu 5. januára vo víťaznom dueli proti tímu B. B. Diyarbakir (4:0), keď nastúpil na druhý polčas.

Stabilný člen kádra slovenskej reprezentácie podpísal s Besiktasom koncom decembra 2007 zmluvu na 2,5-roka, pričom aktuálne 4. tím tabuľky tamojšej najvyššej súťaže Turkcell SüperLig za neho okrem odstupného vo výške 5 miliónov eur poslal do Manisy aj dvoch hráčov.

A-skupina:
Besiktas Istanbul – Ankaraspor 3:1 – Filip Hološko (Besiktas) zaznamenal v 71. min gól na 3:0