Konečná tabuľka:
Z V R P S B
1. MŠK Žilina 33 19 10 4 52:27 67
2. FC Spartak Trnava 33 19 8 6 44:22 65
3. ŠK Slovan Bratislava 33 16 11 6 48:35 59
4. FK Senica 33 15 12 6 47:23 57
5. AS Trenčín 33 12 12 9 51:49 48
6. MFK Ružomberok 33 11 11 11 39:34 44
7. FC ViOn Zlaté Moravce 33 11 8 14 34:43 41
8. FC Nitra 33 9 12 12 33:39 39
9. Dukla Banská Bystrica 33 9 10 14 37:44 37
10. 1. FC Tatran Prešov 33 7 12 14 23:35 33
11. MFK Košice 33 6 11 16 25:40 29
12. DAC Dunajská Streda 33 5 1 27 21:63 16

Výsledky Corgoň ligy:

33. kolo:
Z. Moravce - Trenčín 2:3
Ružomberok - B. Bystrica 2:0
Prešov - Slovan 2:1
D. Streda - Žilina 0:2
Nitra - Trnava 0:2
Košice - Senica 0:0

32. kolo:
Trenčín - Prešov 2:0
Slovan - Košice 1:1
Senica - Dun. Streda 5:1
Žilina - Nitra 2:0
Trnava - Ružomberok 3:0
B. Bystrica - Zl. Moravce 0:0

31. kolo:
Zlaté Moravce - Trnava 0:2
Ružomberok - Žilina 0:1
Banská Bystrica - Trenčín 1:2
Nitra - Senica 1:0
Dunajská Streda - Slovan 2:3
Košice - Prešov 0:0

30. kolo:
Senica - Ružomberok 2:0
Žilina - Zl. Moravce 1:0
Slovan - Nitra 2:1
Prešov - D. Streda 4:0
Trenčín - Košice 1:1
Trnava - B. Bystrica 2:0

29. kolo:
Dunajská Streda - Košice2:0
Banská Bystrica - Žilina 2:1
Nitra - Prešov 0:1
Zlaté Moravce - Senica 1:3
Ružomberok - Slovan 0:0
Trnava - Trenčín 2:2

28. kolo:
Žilina - Trnava 1:0
Slovan - Z.Moravce 3:0
Prešov - Ružomberok 1:1
Trenčín - Dun. Streda 2:1
Senica - B. Bystrica 0:0
Košice - Nitra 1:2

27. kolo:
Trnava - Senica 1:0
Banská Bystrica - Slovan 1:1
Ružomberok - Košice 2:0
Žilina - Trenčín 2:2
Nitra - Dunajská Streda 3:0
Zlaté Moravce - Prešov 1:2

26. kolo:
Slovan - Trnava 0:0
Košice - Zl. Moravce 0:1
D. Streda - Ružomberok 0:1
Prešov - B. Bystrica 2:2
Trenčín - Nitra 5:2
Senica - Žilina 1:1

25. kolo:
Žilina - Slovan 3:0
B. Bystrica - Košice 0:0
Senica - Trenčín 4:0
Trnava - Prešov 1:0
Z. Moravce - D. Streda 3:2
Ružomberok - Nitra 1:1

24. kolo
Slovan - Senica 2:2
Košice - Trnava 0:1
Prešov - Žilina 1:1
Trenčín - Ružomberok 2:1
Nitra - Zlaté Moravce 1:0
Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:2

Dohrávané 19. kolo
Zlaté Moravce - Žilina 1:1
Košice - Trenčín 1:2
Nitra - Slovan Bratislava 0:1 
Ružomberok - Senica 0:1
Banská Bystrica - Trnava 0:3
Dunajská Streda - Prešov 0:0

23. kolo
Trnava - D. Streda 3:0
Slovan - Trenčín 2:2
B. Bystrica - Nitra 1:1
Senica - Prešov 0:0
Žilina - Košice 1:0
Z. Moravce - Ružomberok 3:5

22. kolo:
Senica - Košice 0:1
Slovan - Prešov 2:0
B. Bystrica - Ružomberok 2:0
Žilina - D. Streda 2:0
Trenčín - Z. Moravce 3:1
Trnava - Nitra 1:2

21. kolo:
Nitra - Žilina 0:2
Ružomberok - Trnava 0:0
Prešov - Trenčín 1:0
Dunajská Streda - Senica 0:1
Zlaté Moravce - Banská Bystrica 1:0
Košice - Slovan 0:1

20. kolo:
Slovan - D. Streda 3:1
Senica - Nitra 3:1
Prešov - Košice 0:1
Trnava - Z. Moravce 1:0
Žilina - Ružomberok 2:1
Trenčín - B. Bystrica 2:2

18. kolo:
Trenčín - Trnava 4:2
Senica - Zlaté Moravce 1:0
Prešov - Nitra 1:1
Košice - Dunajská Streda 3:0
Žilina - Banská Bystrica 3:1
Slovan - Ružomberok 2:0

17. kolo:
Trnava - Žilina 1:1
Nitra - Košice 1:1
Ružomberok - Prešov 1:1
Banská Bystrica - Senica 1:1
Dunajská Streda - Trenčín 2:0
Zlaté Moravce - Slovan 1:1

16. kolo:
Dunajská Streda - Nitra 0:2
Košice - Ružomberok 1:1
Prešov - Zlaté Moravce 0:1
Slovan - Banská Bystrica 3:2
Senica - Trnava 1:1
Trenčín - Žilina 3:3

15. kolo:
Nitra - Trenčín 0:0
Ružomberok - Dunajská Streda 3:1
Banská Bystrica - Prešov 2:0
Zlaté Moravce - Košice 3:2
Žilina - Senica 3:1
Trnava - Slovan 2:0

14. kolo:
Prešov - Trnava 2:0
Košice - B. Bystrica 3:1
Trenčín - Senica 0:1
D. Streda - Z. Moravce 0:2
Nitra - Ružomberok 2:3
Slovan - Žilina 2:1

13. kolo:
Banská Bystrica - Dunajská Streda 1:0
Ružomberok - Trenčín 1:1
Trnava - Košice 1:0
Žilina - Prešov 1:0
Zlaté Moravce - Nitra 1:1
Senica - Slovan 2:2

12. kolo:
Trenčín - Slovan 2:2
Prešov - Senica 0:1
Košice - Žilina 1:2
Dunajská Streda - Trnava 0:1 
Nitra - Banská Bystrica 2:2
Ružomberok - Zlaté Moravce 4:0

11. kolo:
Nitra - Trnava 1:3
Zlaté Moravce - Trenčín 3:0
Ružomberok - Banská Bystrica 2:0
Dunajská Streda - Žilina 2:1
Košice - Senica 0:1
Prešov - Slovan 0:1  

10. kolo:
Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:1
Slovan Bratislava - Košice 2:1
Trenčín - Prešov 4:0
Senica - Dunajská Streda 3:0
Trnava - Ružomberok 0:2
Žilina - Ntira 2:0

9. kolo:
Ružomberok - Žilina 1:2
Nitra - Senica 0:0
B. Bystrica - Trenčín 2:0
Košice - Prešov 1:0
Zl. Moravce - Trnava 0:1
D. Streda - Slovan 1:0

8. kolo:
Senica - Ružomberok 2:1
Trenčín - Košice 4:1
Prešov - Dunajská Streda 0:2
Slovan Bratislava - Nitra 0:0
Žilina - Zlaté Moravce 2:2
Trnava - Banská Bystrica 3:1

7. kolo:
Ružomberok - Slovan Bratislava 1:0
Banská Bystrica - Žilina 1:3
Zlaté Moravce - Senica 0:0
Nitra - Prešov 2:2
Dunajská Streda - Košice 0:1
Trnava - Trenčín 1:0

6. kolo:
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda 1:0
1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok 1:1
MFK Košice - FC Nitra 0:2
FK Senica - Dukla Banská Bystrica 0:0
Slovan - Zlaté Moravce 0:0
Žilina- Trnava 0:1

5. kolo:
Zlaté Moravce - Prešov 1:2
Banská Bystrica - Slovan 1:2
Žilina - Trenčín 0:0
Trnava - Senica 1:1
Ružomberok - Košice 1:1
Nitra - Dunajská Streda 2:0

4. kolo:
D. Steda - Ružomberok 0:2
Košice - Z. Moravce 1:1
Prešov - B. Bystrica 0:1
Trenčín - Nitra 0:0
Slovan - Trnava 2:1
Senica - Žilina 1:2

3. kolo:
Banská Bystrica - Košice 4:0
Žilina - Slovan 2:1
Zlaté Moravce - Dunajská Streda 2:1
Ružomberok - Nitra 0:0
Trnava - Prešov 0:0
Senica - Trenčín 4:0

2. kolo:
Trenčín - Ružomberok 1:1
Nitra - Z. Moravce 0:1
Slovan - Senica 3:2
Košice - Trnava 1:1
Prešov - Žilina 0:0
D. Streda - B. Bystrica 1:3

1. kolo:
Trenčín - Slovan Bratislava 1:3
Banská Bystrica - Nitra 1:2
Senica - Prešov 3:0
Zlaté Moravce - Ružomberok 1:0
Žilina - Košice 1:1
Trnava - Dunajská Streda 2:1

Bleskové správy
  • 12:46

    Bývalý český hokejista Roman Vopat sa stal novým asistentom trénera v klube juniorskej WHL Prince George Cougars.

  • 10:45

    Dukla Banská Bystrica bude po Trenčíne a Zlatých Moravciach tretím klubom najvyššej slovenskej súťaže, v ktorom bude pôsobiť Peter Mazan.

  • 09:44

    Peter Sagan je v rebríčku Medzinárodnej cyklistickej únie po nedeľňajších pretekoch GP Ouest France vo francúzskom Plouay na 10. priečke.

Ďalšie bleskové správy »
Sobota
30.08.
Nedeľa
31.08.
Pondelok
01.09.
Utorok
02.09.


Futbal, Liga majstrov - odvetný zápas play-off

Ut20.45Borisov - Slovan (1:1)3:0


Futbal, EL - odvetný zápas play-off

Št20.30FC Zürich - Trnava (3:1)1:1


Futbal, Fortuna liga - 8. kolo

Pi18.30D. Streda - Žilina 1:1
So16.00Podbrezová - Zlaté Moravce0:0
So17.30Trenčín - Myjava 2:0
So17.30Ružomberok - Košice1:1
Ne16.00 Trnava - Senica2:2
Ne19.00Slovan - Banská Bystrica3:1