Žilinčan Otubanjo nazad vo februári. Jedinou útechou pre mňa bude titul

Nigérijský futbalový kanonier v službách MŠK Žilina Yusuf Otubanjo v sobotu začal s rehabilitáciou po novembrovej operácii členka a očakáva, že do diania sa vráti vo februári budúceho roka.

Yusuf Otubanjo
Sprava: Boris Godál z Trnavy a Yusuf Otubanjo zo Žiliny.
Autor:

Dvadsaťštyriročný útočník mal v najvyššej slovenskej dlhodobej súťaži skvelý štart, v aktuálnom ročníku strelil osem gólov, jeho rozlet však zastavilo zranenie v novembrovom domácom súboji proti FC Spartak Trnava (7:0).

Otubanjo výrazne prispel k tomu, že Žilina je po jesennej časti suverénnym lídrom Fortuna ligy 2016/2017 s 50 bodmi a bilanciou 16 víťazstiev, 2 remízy, 1 prehra. „Môj zdravotný stav sa zlepšuje. Zranenie však bolo veľkou prekážkou pre moje pôsobenie v Žiline,“ uviedol Otubanjo pre web completesportsni­geria.com a doplnil: „Jedinou útechou pre mňa bude zisk titulu a radosť na konci sezóny.“

Súvisiace články:

Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

27.03.2017 23:12

Nadácia Aigyptos podporuje rozvoj slovenskej egyptológie. Je platformou pre odborníkov i laikov, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru starovekého Egypta.

Asociácia polio v SR - RŠO SZTP

27.03.2017 22:58

Sme republiková špecifická organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých združujúca ľudí, ktorí v ranom detstve prekonali detskú obrnu (poliomyelitídu).

Thomas de Maiziere

De Maiziere pohrozil krajinám, ktoré nechcú odmietnutých migrantov

27.03.2017 22:42

Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere požaduje vyvodenie dôsledkov pre krajiny, ktoré nechcú prijať odmietnutých migrantov.

Kiska, Izrael, lekár, operácia, Haifa

Kiska na návšteve Izraela: Zdieľanie skúseností je cestou k úspechu

27.03.2017 22:21

Unikátna univerzita musí mať špičkových študentov a profesorov, musí slúžiť štátu, spoločnosti a meniť ju. Uviedol Kiska na pôde technickej univerzity Technion v Haife.

Bleskové správy
  • 18:47

    Ruského hokejistu Nikitu Kučerova vyhlásili za prvú hviezdu týždňa v NHL. Dvadsaťtriročný útočník Tampy Bay nazbieral v troch stretnutiach sedem bodov (5+2).

  • 18:37

    Český futbalista Tomáš Rosický už nezasiahne do súťažného diania v sezóne. Skúsený 36-ročný stredopoliar sa rozhodol operáciou vyriešiť vleklé problémy s achilovkou. O návrat na trávniky v drese pražskej Sparty sa bude usilovať na štarte nasledujúceho ročníka.

  • 16:43

    Macedónsky defenzívny stredopoliar Arijan Ademi dosiahol na Športovom arbitrážnom súde (CAS) skrátenie zákazu činnosti od Európskej futbalovej únie (UEFA) zo štyroch na dva roky.

Ďalšie bleskové správy »