Žilinčan Otubanjo nazad vo februári. Jedinou útechou pre mňa bude titul

Nigérijský futbalový kanonier v službách MŠK Žilina Yusuf Otubanjo v sobotu začal s rehabilitáciou po novembrovej operácii členka a očakáva, že do diania sa vráti vo februári budúceho roka.

Yusuf Otubanjo
Sprava: Boris Godál z Trnavy a Yusuf Otubanjo zo Žiliny.
Autor:

Dvadsaťštyriročný útočník mal v najvyššej slovenskej dlhodobej súťaži skvelý štart, v aktuálnom ročníku strelil osem gólov, jeho rozlet však zastavilo zranenie v novembrovom domácom súboji proti FC Spartak Trnava (7:0).

Otubanjo výrazne prispel k tomu, že Žilina je po jesennej časti suverénnym lídrom Fortuna ligy 2016/2017 s 50 bodmi a bilanciou 16 víťazstiev, 2 remízy, 1 prehra. „Môj zdravotný stav sa zlepšuje. Zranenie však bolo veľkou prekážkou pre moje pôsobenie v Žiline,“ uviedol Otubanjo pre web completesportsni­geria.com a doplnil: „Jedinou útechou pre mňa bude zisk titulu a radosť na konci sezóny.“

Súvisiace články:

Wilders

Wilders a jeho strana sa nebudú zúčastňovať na verejných mítingoch

23.02.2017 20:50

Predstavitelia holandskej Strany za slobodu protiislamsky zameraného politika Geerta Wildersa sa počas predvolebnej kampane nebudú objavovať na verejnosti.

Sýria, rokovanie, ženeva,

V Ženeve sa začali rozhovory o mieri v Sýrii, OSN prielom nečaká

23.02.2017 20:15

V rámci ďalšieho kola mierových rozhovorov o Sýrii sa vo štvrtok splnomocnenec OSN pre Sýriu Staffan de Mistura stretol so zástupcami sýrskej vlády a opozície.

Weisenbacher

Weisenbacher o Grendelových textovkách

23.02.2017 20:00

Z nelegálne uniknutej komunikácie medzi Gáborom Grendelom s novinármi trčí podľa zahraničných novinárov v istých prípadoch konflikt záujmov.

sliepka, vajce, vajcia

Vtáčia chrípka zasiahla tri ďalšie české drobnochovy

23.02.2017 19:53

Českí veterinári potvrdili výskyt vírusu vtáčej chrípky v ďalších troch drobnochovoch. V Českej republike tak dosiaľ evidujú celkovo 33 ohnísk tejto nákazy.

Bleskové správy
 • 21:34

  Slovenský tenista Lukáš Lacko nasadený ako druhý prehral 4:6, 6:1, 3:6 s bieloruským kvalifikantom Jegorom Gerasimovom v zápase osemfinálového 2. kola na turnaji ATP Challenger Tour v Bergame.

 • 19:32

  Slovenský tenista Norbert Gombos zvíťazil tesne 7:5, 3:6, 7:6 (5) nad domácim Nicolasom Mahutom v osemfinálovom 2. kole na turnaji ATP World Tour 250 v Marseille.

  viac »
 • 17:06

  Slovenský tenista Andrej Martin zo zdravotných dôvodov predčasne ukončil svoje turné po Južnej Amerike.

Ďalšie bleskové správy »