Slovan zvládol zápas so Senicou zásluhou záverov polčasov

Futbalisti Slovana Bratislava triumfovali v 12. kole Fortuna ligy 2016/2017. "Belasí" o víťazstve 2:0 v nedeľňajšom stretnutí na Pasienkoch nad FK Senica rozhodli v záveroch oboch polčasov.

16.10.2016 19:38
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava Foto: ,
Hráči Slovana počas 12. kola jesennej časti Fortuna ligy v zápase proti FK Senica.

Tesne pred prestávkou skóroval Soumah, ktorý bol úspešným realizátorom pokutového kopu nariadeného za ruku obrancu hostí. V nadstavenom čase sa presadil aj striedajúci De Sa. Slovan je v tabuľke štvrtý, Senica po štvrtej prehre v rade deviata.

ŠK Slovan Bratislava – FK Senica 2:0 (1:0)

• Góly: 44. Soumah (z pok. kopu), 90.+ De Sa, ŽK: 70. Vernon De Marco Morlacchi, 71. Schet – 81. Quaye, rozhodovali: Vlk – Tomčík, Chládek
  • Slovan Bratislava: Greif – J. Kotula, Saláta, Vernon De Marco Morlacchi, F. Kubík – V. Savičevič, G. Scott – Schet (87. F. Oršula), Soumah, Cléber (76. De Sa) – Čavrič (63. Priskin)
  • Senica: Šulla – I. Gončar, Kopičár, Pillár, Weriton – Quaye – S. Mráz, M. Kratochvíl (76. Jedinák), Pirulo (46. Ebwelle) – Turyna (59. Astray), J. Kosorin