Slovan zdolal Zlaté Moravce 2:0 a v tabuľke je už tretí

Futbalisti bratislavského Slovana vyhrali aj tretí ligový zápas za sebou a minimálne na jeden deň sa posunuli na 3. miesto v tabuľke.

02.10.2015 20:02
Róbert Vittek Foto: ,
Róbert Vittek sa teší z gólu.

V predohrávke 12. kola najvyššej súťaže zdolali opäť na prázdnych Pasienkoch ViOn Zlaté Moravce 2:0 (2:0).

Ujali sa vedenia v úvode zápasu Vittekovou hlavičkou a tesne pred prestávkou zvýšil Milinkovič. Po nej sa hostia usilovali hrať aktívnejšie, ale šancu si nevypracovali a ani Slovan niekoľko sľubných akcií nedotiahol. Nad Zlatými Moravcami vyhral siedmy zápas v lige za sebou.

Slovan – Zlaté Moravce 2:0
Góly: 12. Vittek, 45. Milinkovič. Diváci: 663. Rozhodca: Chmura. Žltá karta: Školník. Polčas: 2:0.
Slovan: Mucha – Sekulič, Saláta, D. Hudák, Podaný – Mauro González – Milinkovič, S. Štefánik (59. Čikoš), F. Kubík (78. Oršuľa) – Zreľák (71. Priskin), Vittek.
Zl. Moravce: Ranilovič – Pintér, Jhonnes Marques de Souza, Tipurič, Majkič – Burič (62. Školník), Krznarič (83. Mance) – Orávik, M. Perišič, Glavaš – Tawamba Kana.

Ďalší program, sobota: 14.30 Skalica – Ružomberok, 17.00 Trnava – Myjava, Žilina – Podbrezová, 18.20 Trenčín – Michalovce (Dajto), v nedeľu: 14.00 Senica – D. Streda (RTVS).

Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #ViOn Zlaté Moravce