Skóre duelu otvoril v 6. min hosťujúci Štefan Pekár, na jeho zásah ešte do polčasovej prestávky odpovedali futbalisti Spartaka Ján Vlasko a Cléber Silva Nascimento. Po zmene strán pridali ďalšie presné zásahy „andelov“ Martin Mikovič a Erik Sabo, ktorý sa presadil dvakrát.
Trnave patrí štvrtá priečka v tabuľkovom poradí s 29 bodmi, Myjava získala rovnaký počet bodov a je zásluhou menej priaznivého skóre piata.
FC Spartak Trnava – Spartak Myjava 5:1 (2:1)
Góly: 66. a 90.+ E. Sabo, 26. Vlasko, 32. Cléber Silva Nascimento, 51. Mikovič – 6. Š. Pekár, ŽK: 52. Miloš Nikolič, 59. Cléber Silva Nascimento, 71. Čonka – 48. Kastelovič, 70. Duga, rozhodovali: Valášek – Ádám, Hrdlička
Trnava: Kelava – Martin Tóth, Miloš Nikolič, Bortel, Čonka – E. Sabo, Greššák, Cléber Silva Nascimento (79. Janečka), Sládek (62. Vojtuš) – Vlasko (70. Marek Hlinka), Mikovič
Myjava: Solnička – P. Jánošík, Kastelovič, Duga, E. Daniel – Ciprys (80. D. Švec), Černáček, Marček, Ľ. Kolár (63. Janco) – Š. Pekár, M. Kuzma (64. Peňaška)
Ružomberok otočil duel so Senicou
Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili nad hráčmi FK Senica 2:1. Hrdinom duelu bol striedajúci útočník „ruže“ Pavol Masaryk, ktorý počas záverečných desiatich minút hry strelil dva góly, čím otočil skóre z nepriaznivých 0:1 na 2:1 pre MFK.
Tesne pred Masarykovým prvým zásahom hlavný rozhodca vylúčil po udelení druhej žltej karty Seničana Filipa Hlohovského. Úvodný gól zápasu dosiahol v 49. min hosťujúci Jozef Dolný.
V tabuľke predposledný Ružomberok sa vzdialil od poslednej Banskej Bystrice a na svojom konte má 19 bodov. Senica si udržala tretie miesto, dosiaľ získala v prebiehajúcej sezóne 30 bodov.
MFK Ružomberok – FK Senica 2:1 (0:0)
Góly: 82. a 88. P. Masaryk – 49. Dolný, ŽK: 48. Zošák – 15. Majtán, 36. Hlohovský, 44. Kalabiška, 54. T. Kóňa, 75. Šulla, ČK: 81. Hlohovský (Senica) po druhej ŽK, rozhodovali: Chmura – Petríček, Mikulaj
Ružomberok: Senecký (18. Šavol) – Boszorád, J. Maslo, Rosa, Kružliak – Gerát, Martin Nagy – Zošák (73. L. Lupták), Almaský, Sapara – Lovás (58. P. Masaryk)
Senica: Šulla – Opiela, Pavlík, Pillár (20. T. Kóňa), Kalabiška – Hušek, D. Malý – Kosorin, Hlohovský, Dolný (75. S. Mráz) – Majtán
Trenčín proti Banskej Bystrici nezaváhal
Futbalisti AS Trenčín zvíťazili nad hráčmi FK Dukla Banská Bystrica 2:0. Oba presné zásahy domáceho mužstva videli diváci už v prvom polčase, v 9. min sa presadil Jakub Holúbek, o 16 minút neskôr pridal druhý gól AS Nigérijčan Ibrahim Rabiu.
Banskobystričanom patrí posledné miesto v tabuľke Fortuna ligy, na svojom konte majú 16 bodov. Trenčania figurujú na opačnom póle poradia, so 40 bodmi sú druhí za Žilinou.
AS Trenčín – FK Dukla Banská Bystrica 2:0 (2:0)
Góly: 9. Holúbek, 25. Rabiu, ŽK: 72. Willwéber (B. Bystrica), rozhodovali: Leško – Benko, Špivak
Trenčín: Šemrinec – Rundič, Kleščík, Čögley, Madu Kingsley – Holúbek, Rabiu, Bero (58. Koolwijk), Lobotka – Jairo da Silva (67. Edmond), Van Kessel (82. Guba)
B. Bystrica: Boroš – Kupec (82. Marinkovič), P. Vajda, Had, M. Balko (46. De Vito), Savič – Faško, Willwéber, Snitka – Šovčík (73. Gálik), Polievka
Košice remizovali s Podbrezovou
Futbalisti ŽP Šport Podbrezová remizovali vo svojom úvodnom domácom stretnutí jarnej časti s hráčmi MFK Košice 1:1.
Skóre zápasu otvoril po štvrťhodine hry hosťujúci Erik Pačinda, domáce mužstvo dokázalo odpovedať ešte v prvom polčase – Dávid Škutka premenil pokutový kop. Po zmene strán už diváci na štadióne v Brezne nevideli presný zásah.
ŽP Šport Podbrezová – MFK Košice 1:1 (1:1) – hralo sa v Brezne
Góly: 45.+ Škutka (z pok. kopu) – 15. Pačinda, rozhodovali: Vlk – Vorel, Pozor
Podbrezová: P. Penksa – Harvilko (46. Nworah), Kupčík, Minčič, Greško – M. Pančík, Podio, Kochan (63. Hovančík), Gál-Andrezly (73. J. Pančík) – Vaščák, Škutka
Košice: Stijakovič – Ostojič, Huk, Bašista, Sekulič – Šinglár – Viazanko, Djordjevič (90.+ Korijkov), Pačinda, J. Novák – Haskič (74. F. Pavúk)
Fortuna Liga
Tabuľka, program a výsledky Fortuna ligy
Tabuľka: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
AS Trenčín |
29 |
20 |
5 |
4 |
60:25 |
65 |
2. |
MŠK Žilina |
28 |
16 |
9 |
3 |
58:22 |
57 |
3. |
FC Spartak Trnava |
29 |
13 |
8 |
8 |
43:25 |
47 |
4. |
ŠK Slovan Bratislava |
29 |
14 |
3 |
12 |
42:41 |
45 |
5. |
FK Senica |
29 |
10 |
10 |
9 |
42:43 |
40 |
6. |
Spartak Myjava |
29 |
11 |
4 |
14 |
35:45 |
37 |
7. |
MFK Ružomberok |
30 |
9 |
9 |
12 |
36:39 |
36 |
8. |
MFK Košice |
30 |
10 |
6 |
14 |
36:46 |
36 |
9. |
DAC Dunajská Streda |
29 |
8 |
11 |
10 |
29:38 |
35 |
10. |
ŽP Šport Podbrezová |
29 |
7 |
8 |
14 |
30:41 |
29 |
11. |
FC ViOn Zlaté Moravce |
28 |
7 |
7 |
14 |
23:46 |
28 |
12. |
Dukla Banská Bystrica |
29 |
4 |
10 |
15 |
27:50 |
22 |
29. kolo – piatok, 8.máj 2015
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (2:0)
Košice – Trnava 1:0 (0:0)
Senica – Trenčín 0:4 (0:2)
Myjava – Slovan 3:6 (1:1)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:1 (0:0)
Žilina – Zlaté Moravce
28. kolo – utorok, 5.máj 2015
Podbrezová – Žilina 2:3 (0:2)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 0:1 (0:0)
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (1:0)
Slovan – Senica 4:1 (3:1)
Trenčín – Košice 1:0 (1:0)
Trnava – Ružomberok 2:1 (1:0)
27. kolo – sobota, 25.apríl 2015
Trnava – Podbrezová 3:1 (2:1)
Ružomberok – Trenčín 0:1 (0:0)
Košice – Slovan 2:1 (1:0)
Senica – Dunajská Streda 4:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (0:1)
Banská Bystrica – Žilina 0:3 (0:1)
26. kolo – sobota, 18.apríl 2015
Podbrezová – Banská Bystrica 1:1 (0:0)
Žilina – Myjava 0:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (2:1)
Dunajská Streda – Košice 1:1 (0:1)
Slovan – Ružomberok 1:0 (1:0)
Trenčín – Trnava 1:0 (0:0)
25. kolo – sobota, 11.apríl 2015
Trenčín – Podbrezová 4:1 (1:0)
Trnava – Slovan 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 2:1 (0:1)
Košice – Zlaté Moravce 1:2 (0:0)
Senica – Žilina 1:2 (0:0)
Myjava – Banská Bystrica 3:2 (2:0)
24. kolo – sobota, 4.apríl 2015
Dunajská Streda – Trnava 0:1 (0:1)
Slovan – Trenčín 1:3 (0:1)
Podbrezová – Myjava 2:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Ružomberok 0:2 (0:2)
Banská Bystrica – Senica 0:4 (0:2)
Žilina – Košice 4:1 (3:1)
23. kolo – sobota, 21.marec 2015
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:0)
Trenčín – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
Ružomberok – Žilina 1:1 (0:0)
Košice – Banská Bystrica 2:1 (2:1)
Senica – Myjava 1:1 (0:0)
22. kolo – sobota, 14.marec 2015
Podbrezová – Senica 2:1 (1:0)
Košice – Myjava 2:0 (2:0)
Ružomberok – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Trnava – Žilina 1:0 (0:0)
Trenčín – Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
Slovan – Dunajská Streda 0:1 (0:1)
21. kolo – sobota, 7.marec 2015
Dunajská Streda – Podbrezová 1:0 (1:0)
Zlaté Moravce – Slovan 0:2 (0:1)
Žilina – Trenčín 1:1 (1:0)
Banská Bystrica – Trnava 1:1 (1:1)
Myjava – Ružomberok 2:1 (1:1)
Senica – Košice 3:1 (2:1)
20. kolo – sobota, 28.február 2015
Podbrezová – Košice 1:1 (1:1)
Ružomberok – Senica 2:1 (0:0)
Trnava – Myjava 5:1 (2:1)
Trenčín – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
Slovan – Žilina 0:2 (0:0)
Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
19. kolo – sobota, 29.november 2014
Senica – Trnava 1:1 (0:0)
Košice – Ružomberok 2:1 (2:1)
Myjava – Trenčín 2:1 (0:1)
Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (0:0)
Banská Bystrica – Slovan 0:1 (0:0)
Žilina – Dunajská Streda 3:1 (2:0)
18. kolo – sobota, 22.november 2014
Podbrezová – Ružomberok 1:2 (0:0)
Trnava – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Žilina 1:6 (0:2)
Trenčín – Senica 3:1 (2:1)
Dunajská Streda – Banská Bystrica 0:0
Slovan – Myjava 0:1 (0:0)
17. kolo – sobota, 8.november 2014
Žilina – Podbrezová 0:0
Myjava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Košice – Trenčín 2:0 (1:0)
Banská Bystrica – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Ružomberok – Trnava 0:0
Senica – Slovan 2:1 (1:1)
16. kolo – sobota, 1.november 2014
Trenčín – Ružomberok 4:3 (1:1)
Dunajská Streda – Senica 3:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Podbrezová – Trnava 1:1 (0:1)
Slovan Bratislava – Košice 3:0 (2:0)
Žilina – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
15. kolo – sobota, 25.október 2014
Košice – Dunajská Streda 1:1
Trnava – Trenčín 1:0
Ružomberok – Slovan 1:2
Banská Bystrica – Podbrezová 3:3
Senica – Zlaté Moravce 2:0
Myjava – Žilina 1:4
14. kolo – sobota, 18.október 2014
Podbrezová – Trenčín 1:1
Myjava – Banská Bystrica 2:1
Zlaté Moravce – Košice 3:0
Žilina – Senica 1:1
Dunajská Streda – Ružomberok 1:1
Slovan – Trnava 1:1
13. kolo – sobota, 4.október 2014
Košice – Žilina 1:1 (0:0)
Ružomberok – Zlaté Moravce 3:0 (0:0)
Trnava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Senica – Banská Bystrica 3:2 (1:1)
Trenčín – Slovan 4:0 (1:0)
Myjava – Podbrezová 1:0 (1:0)
12. kolo – sobota, 27. september 2014
Myjava – Senica 1:2 (0:0)
Zlaté Moravce – Trnava 2:1 (1:0)
Banská Bystrica – Košice 0:2 (0:1)
Dunajská Streda – Trenčín 3:2 (0:2)
Podbrezová – Slovan 1:0 (1:0)
Žilina – Ružomberok 5:1 (2:1)
11. kolo – sobota, 20.september 2014
Senica – Podbrezová 1:1 (1:1)
Banská Bystrica – Ružomberok 3:1 (1:0)
Zlaté Moravce – Trenčín 0:1 (0:0)
Myjava – Košice 0:2 (0:2)
Žilina – Trnava 1:0 (0:0)
Dunajská Streda – Slovan 1:1 (0:0)
10. kolo – utorok, 16.september 2014
Podbrezová – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Banská Bystrica 5:2 (2:1)
Košice – Senica 0:0
Ružomberok – Myjava 2:2 (1:1)
Slovan – Zlaté Moravce 2:1 (2:0)
Trenčín – Žilina 2:2 (0:2)
9. kolo – sobota, 13. september 2014
Myjava – Trnava 2:0 (1:0)
Košice – Podbrezová 3:0 (1:0)
Senica – Ružomberok 1:0 (1:0)
Banská Bystrica – Trenčín – 1:3 (1:1)
Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Žilina – Slovan 3:0 (1:0)
8. kolo – sobota, 30. august 2014
Dunajská Streda – Žilina 2:2 (1:1)
Podbrezová – Zlaté Moravce 0:0
Trenčín – Myjava 2:0 (1:0)
Ružomberok – Košice 1:1 (1:1)
Trnava – Senica 2:2 (1:1)
Slovan – Banská Bystrica 3:1 (2:1)
7. kolo – sobota, 23.august 2014
Košice – Trnava 2:0 (1:0)
Žilina – Zlaté Moravce 4:0 (2:0)
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (0:0)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:0
Senica – Trenčín 1:1 (0:0)
Myjava – Slovan 2:1 (1:1)
6. kolo – sobota, 16.august 2014
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (0:0)
Trnava – Ružomberok 2:0 (0:0)
Podbrezová – Žilina 1:0 (1:0)
Trenčín – Košice 4:2 (1:1)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Slovan – Senica 4:1 (2:1)
5. kolo – sobota, 9.august 2014
Zlaté Moravce – Myjava 1:0
Banská Bystrica – Žilina 0:0
Senica – Dunajská Streda 2:1
Trnava – Podbrezová 0:1
Ružomberok – Trenčín 1:1
Košice – Slovan 1:2
4. kolo – sobota, 2. august 2014
Slovan – Ružomberok 2:1 (1:0)
Podbrezová – Banská Bystrica 3:0 (2:0)
Dunajská Streda – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Senica 0:0
Trenčín – Trnava 2:0 (0:0)
Žilina – Myjava 2:1 (1:1)
3. kolo – sobota, 26.júl 2014
Senica – Žilina 1:1 (0:1)
Trnava – Slovan 4:0 (3:0)
Banská Bystrica – Myjava 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Trenčín – Podbrezová 2:0 (1:0)
Košice – Zlaté Moravce 1:3 (1:3)
2. kolo – sobota, 19.júl 2014
Podbrezová – Myjava 1:2 (1:1)
Banská Bystrica – Senica 2:2 (0:1)
Zlaté Moravce – Ružomberok 1:1 (1:0)
Dunajská Streda – Trnava 0:0
Žilina – Košice 4:1 (2:1)
Slovan Bratislava – Trenčín 0:2 (0:1)
1. kolo – sobota, 12.júl 2014
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:1)
Trenčín – Dunajská Streda 2:1 (1:0)
Košice – Banská Bystrica 1:2 (0:2)
Ružomberok – Žilina 0:1 (0:0)
Senica – Myjava 1:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
30. kolo – sobota, 16.máj 2015
Podbrezová – Zlaté Moravce
Dunajská Streda – Žilina
Slovan – Banská Bystrica
Trenčín – Myjava
Trnava – Senica
Ružomberok – Košice 1:0 (1:0)
31. kolo – utorok, 19.máj 2015
Košice – Podbrezová
Senica – Ružomberok
Myjava – Trnava
Banská Bystrica – Trenčín
Žilina – Slovan
Zlaté Moravce – Dunajská Streda
32. kolo – sobota, 23.máj 2015
Podbrezová – Dunajská Streda
Slovan – Zlaté Moravce
Trenčín – Žilina
Trnava – Banská Bystrica
Ružomberok – Myjava
Košice – Senica
33. kolo – sobota, 30.máj 2015
Senica – Podbrezová
Myjava – Košice
Banská Bystrica – Ružomberok
Žilina – Trnava
Zlaté Moravce – Trenčín
Dunajská Streda – Slovan