Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre duelu Seydouba Soumah, ktorý v 52. min využil veľkú chybu domáceho kapitána Petra Majerníka a nedal brankárovi P. Penksovi šancu – 0:1.
Už o desať minút vo vlastnom pokutovom území fauloval hosťujúci Gorosito útočníka Pavla Jurča, za čo dostal červenú kartu a hlavný rozhodca Kráľovič nariadil pokutový kop. Ten bezpečne premenil Otto Szabó.
Dunajská Streda mohla v závere duelu strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale strelu V. Horvátha odkopol z bránkovej čiary Lásik a Majerník netrafil odkrytú bránku Slovana.
FK DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:0)
Góly: 62. O. Szabó (z pok. kopu) – 52. Soumah, ŽK: 38. G. Straka, 77. Peter Majerník, 84. V. Horváth – 64. Lásik, 83. Milinkovič, ČK: 60. Gorosito (Slovan), rozhodovali: Kráľovič – Weiss, Ádám
Dunajská Streda: P. Penksa – M. Turňa, Struhár, Peter Majerník, O. Szabó – G. Straka (69. V. Horváth), Krišto – E. Ujlaky, Štepanovský (78. Sabler), Brašeň – Pavol Jurčo
Slovan: D. Perniš – Čikoš, Niňaj, Gorosito, Jablonský – Grendel, Lásik – I. Žofčák (70. Milinkovič), Soumah (63. Kolčák), F. Kubík – Fořt (81. L. Peltier)
Fortuna Liga
Tabuľka, program a výsledky Fortuna ligy
Tabuľka: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
AS Trenčín |
29 |
20 |
5 |
4 |
60:25 |
65 |
2. |
MŠK Žilina |
28 |
16 |
9 |
3 |
58:22 |
57 |
3. |
FC Spartak Trnava |
29 |
13 |
8 |
8 |
43:25 |
47 |
4. |
ŠK Slovan Bratislava |
29 |
14 |
3 |
12 |
42:41 |
45 |
5. |
FK Senica |
29 |
10 |
10 |
9 |
42:43 |
40 |
6. |
Spartak Myjava |
29 |
11 |
4 |
14 |
35:45 |
37 |
7. |
MFK Ružomberok |
30 |
9 |
9 |
12 |
36:39 |
36 |
8. |
MFK Košice |
30 |
10 |
6 |
14 |
36:46 |
36 |
9. |
DAC Dunajská Streda |
29 |
8 |
11 |
10 |
29:38 |
35 |
10. |
ŽP Šport Podbrezová |
29 |
7 |
8 |
14 |
30:41 |
29 |
11. |
FC ViOn Zlaté Moravce |
28 |
7 |
7 |
14 |
23:46 |
28 |
12. |
Dukla Banská Bystrica |
29 |
4 |
10 |
15 |
27:50 |
22 |
29. kolo – piatok, 8.máj 2015
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (2:0)
Košice – Trnava 1:0 (0:0)
Senica – Trenčín 0:4 (0:2)
Myjava – Slovan 3:6 (1:1)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:1 (0:0)
Žilina – Zlaté Moravce
28. kolo – utorok, 5.máj 2015
Podbrezová – Žilina 2:3 (0:2)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 0:1 (0:0)
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (1:0)
Slovan – Senica 4:1 (3:1)
Trenčín – Košice 1:0 (1:0)
Trnava – Ružomberok 2:1 (1:0)
27. kolo – sobota, 25.apríl 2015
Trnava – Podbrezová 3:1 (2:1)
Ružomberok – Trenčín 0:1 (0:0)
Košice – Slovan 2:1 (1:0)
Senica – Dunajská Streda 4:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (0:1)
Banská Bystrica – Žilina 0:3 (0:1)
26. kolo – sobota, 18.apríl 2015
Podbrezová – Banská Bystrica 1:1 (0:0)
Žilina – Myjava 0:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (2:1)
Dunajská Streda – Košice 1:1 (0:1)
Slovan – Ružomberok 1:0 (1:0)
Trenčín – Trnava 1:0 (0:0)
25. kolo – sobota, 11.apríl 2015
Trenčín – Podbrezová 4:1 (1:0)
Trnava – Slovan 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 2:1 (0:1)
Košice – Zlaté Moravce 1:2 (0:0)
Senica – Žilina 1:2 (0:0)
Myjava – Banská Bystrica 3:2 (2:0)
24. kolo – sobota, 4.apríl 2015
Dunajská Streda – Trnava 0:1 (0:1)
Slovan – Trenčín 1:3 (0:1)
Podbrezová – Myjava 2:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Ružomberok 0:2 (0:2)
Banská Bystrica – Senica 0:4 (0:2)
Žilina – Košice 4:1 (3:1)
23. kolo – sobota, 21.marec 2015
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:0)
Trenčín – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
Ružomberok – Žilina 1:1 (0:0)
Košice – Banská Bystrica 2:1 (2:1)
Senica – Myjava 1:1 (0:0)
22. kolo – sobota, 14.marec 2015
Podbrezová – Senica 2:1 (1:0)
Košice – Myjava 2:0 (2:0)
Ružomberok – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Trnava – Žilina 1:0 (0:0)
Trenčín – Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
Slovan – Dunajská Streda 0:1 (0:1)
21. kolo – sobota, 7.marec 2015
Dunajská Streda – Podbrezová 1:0 (1:0)
Zlaté Moravce – Slovan 0:2 (0:1)
Žilina – Trenčín 1:1 (1:0)
Banská Bystrica – Trnava 1:1 (1:1)
Myjava – Ružomberok 2:1 (1:1)
Senica – Košice 3:1 (2:1)
20. kolo – sobota, 28.február 2015
Podbrezová – Košice 1:1 (1:1)
Ružomberok – Senica 2:1 (0:0)
Trnava – Myjava 5:1 (2:1)
Trenčín – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
Slovan – Žilina 0:2 (0:0)
Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
19. kolo – sobota, 29.november 2014
Senica – Trnava 1:1 (0:0)
Košice – Ružomberok 2:1 (2:1)
Myjava – Trenčín 2:1 (0:1)
Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (0:0)
Banská Bystrica – Slovan 0:1 (0:0)
Žilina – Dunajská Streda 3:1 (2:0)
18. kolo – sobota, 22.november 2014
Podbrezová – Ružomberok 1:2 (0:0)
Trnava – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Žilina 1:6 (0:2)
Trenčín – Senica 3:1 (2:1)
Dunajská Streda – Banská Bystrica 0:0
Slovan – Myjava 0:1 (0:0)
17. kolo – sobota, 8.november 2014
Žilina – Podbrezová 0:0
Myjava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Košice – Trenčín 2:0 (1:0)
Banská Bystrica – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Ružomberok – Trnava 0:0
Senica – Slovan 2:1 (1:1)
16. kolo – sobota, 1.november 2014
Trenčín – Ružomberok 4:3 (1:1)
Dunajská Streda – Senica 3:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Podbrezová – Trnava 1:1 (0:1)
Slovan Bratislava – Košice 3:0 (2:0)
Žilina – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
15. kolo – sobota, 25.október 2014
Košice – Dunajská Streda 1:1
Trnava – Trenčín 1:0
Ružomberok – Slovan 1:2
Banská Bystrica – Podbrezová 3:3
Senica – Zlaté Moravce 2:0
Myjava – Žilina 1:4
14. kolo – sobota, 18.október 2014
Podbrezová – Trenčín 1:1
Myjava – Banská Bystrica 2:1
Zlaté Moravce – Košice 3:0
Žilina – Senica 1:1
Dunajská Streda – Ružomberok 1:1
Slovan – Trnava 1:1
13. kolo – sobota, 4.október 2014
Košice – Žilina 1:1 (0:0)
Ružomberok – Zlaté Moravce 3:0 (0:0)
Trnava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Senica – Banská Bystrica 3:2 (1:1)
Trenčín – Slovan 4:0 (1:0)
Myjava – Podbrezová 1:0 (1:0)
12. kolo – sobota, 27. september 2014
Myjava – Senica 1:2 (0:0)
Zlaté Moravce – Trnava 2:1 (1:0)
Banská Bystrica – Košice 0:2 (0:1)
Dunajská Streda – Trenčín 3:2 (0:2)
Podbrezová – Slovan 1:0 (1:0)
Žilina – Ružomberok 5:1 (2:1)
11. kolo – sobota, 20.september 2014
Senica – Podbrezová 1:1 (1:1)
Banská Bystrica – Ružomberok 3:1 (1:0)
Zlaté Moravce – Trenčín 0:1 (0:0)
Myjava – Košice 0:2 (0:2)
Žilina – Trnava 1:0 (0:0)
Dunajská Streda – Slovan 1:1 (0:0)
10. kolo – utorok, 16.september 2014
Podbrezová – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Banská Bystrica 5:2 (2:1)
Košice – Senica 0:0
Ružomberok – Myjava 2:2 (1:1)
Slovan – Zlaté Moravce 2:1 (2:0)
Trenčín – Žilina 2:2 (0:2)
9. kolo – sobota, 13. september 2014
Myjava – Trnava 2:0 (1:0)
Košice – Podbrezová 3:0 (1:0)
Senica – Ružomberok 1:0 (1:0)
Banská Bystrica – Trenčín – 1:3 (1:1)
Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Žilina – Slovan 3:0 (1:0)
8. kolo – sobota, 30. august 2014
Dunajská Streda – Žilina 2:2 (1:1)
Podbrezová – Zlaté Moravce 0:0
Trenčín – Myjava 2:0 (1:0)
Ružomberok – Košice 1:1 (1:1)
Trnava – Senica 2:2 (1:1)
Slovan – Banská Bystrica 3:1 (2:1)
7. kolo – sobota, 23.august 2014
Košice – Trnava 2:0 (1:0)
Žilina – Zlaté Moravce 4:0 (2:0)
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (0:0)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:0
Senica – Trenčín 1:1 (0:0)
Myjava – Slovan 2:1 (1:1)
6. kolo – sobota, 16.august 2014
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (0:0)
Trnava – Ružomberok 2:0 (0:0)
Podbrezová – Žilina 1:0 (1:0)
Trenčín – Košice 4:2 (1:1)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Slovan – Senica 4:1 (2:1)
5. kolo – sobota, 9.august 2014
Zlaté Moravce – Myjava 1:0
Banská Bystrica – Žilina 0:0
Senica – Dunajská Streda 2:1
Trnava – Podbrezová 0:1
Ružomberok – Trenčín 1:1
Košice – Slovan 1:2
4. kolo – sobota, 2. august 2014
Slovan – Ružomberok 2:1 (1:0)
Podbrezová – Banská Bystrica 3:0 (2:0)
Dunajská Streda – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Senica 0:0
Trenčín – Trnava 2:0 (0:0)
Žilina – Myjava 2:1 (1:1)
3. kolo – sobota, 26.júl 2014
Senica – Žilina 1:1 (0:1)
Trnava – Slovan 4:0 (3:0)
Banská Bystrica – Myjava 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Trenčín – Podbrezová 2:0 (1:0)
Košice – Zlaté Moravce 1:3 (1:3)
2. kolo – sobota, 19.júl 2014
Podbrezová – Myjava 1:2 (1:1)
Banská Bystrica – Senica 2:2 (0:1)
Zlaté Moravce – Ružomberok 1:1 (1:0)
Dunajská Streda – Trnava 0:0
Žilina – Košice 4:1 (2:1)
Slovan Bratislava – Trenčín 0:2 (0:1)
1. kolo – sobota, 12.júl 2014
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:1)
Trenčín – Dunajská Streda 2:1 (1:0)
Košice – Banská Bystrica 1:2 (0:2)
Ružomberok – Žilina 0:1 (0:0)
Senica – Myjava 1:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
30. kolo – sobota, 16.máj 2015
Podbrezová – Zlaté Moravce
Dunajská Streda – Žilina
Slovan – Banská Bystrica
Trenčín – Myjava
Trnava – Senica
Ružomberok – Košice 1:0 (1:0)
31. kolo – utorok, 19.máj 2015
Košice – Podbrezová
Senica – Ružomberok
Myjava – Trnava
Banská Bystrica – Trenčín
Žilina – Slovan
Zlaté Moravce – Dunajská Streda
32. kolo – sobota, 23.máj 2015
Podbrezová – Dunajská Streda
Slovan – Zlaté Moravce
Trenčín – Žilina
Trnava – Banská Bystrica
Ružomberok – Myjava
Košice – Senica
33. kolo – sobota, 30.máj 2015
Senica – Podbrezová
Myjava – Košice
Banská Bystrica – Ružomberok
Žilina – Trnava
Zlaté Moravce – Trenčín
Dunajská Streda – Slovan