Myjava sa pred vlastnými fanúšikmi predstavila premiérovo v novom ročníku. Skóre duelu otvoril už v 2. min hosťujúci Halenár, no na jeho presný gól odpovedal ešte pred polčasovou prestávkou M. Kuzma. Definitívnu podobu výsledku dal v 89. min Š. Pekár
Radosť mali aj Ružomberčania, ktorí dosiahli prvé víťazstvo, keď zdolali v domácom prostredí hráčov Podbrezovej 2:0. Mužstvo spod Čebraťa po bezgólovom prvom polčase poslal do vedenia v 61. min Zreľák a gólovú poistku pridal o 21 minút neskôr Kružliak.
Banskobystričania remizovali v domácom prostredí s Dunajskou Stredou 0:0. Po málo zaujímavom prvom polčase mali po zmene strán obaja súperi niekoľko šancí na skórovanie, no brankári si udržali čisté konto aj zásluhou nepresnej koncovky. Banská Bystrica dosiahla v tejto sezóne už piatu remízu zo siedmich zápasov.
Žilinčania si poradili so Zlatými Moravcami hladko 4:0 a so štrnástimi bodmi sa dostali na čelo tabuľky. Gólmana hostí P. Kováča postupne prekonali Škriniar, Lupčo, Škvarka a v nadstavenom čase II. polčase stanovil konečný výsledok Pečovský.
Kolo dohrajú v nedeľu súbojom Košice – Trnava (od 16.00).
Sumáre 7. kola:
Spartak Myjava – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:1)
- Góly: 33. M. Kuzma, 89. Š. Pekár – 2. Halenár, ŽK: 18. Š. Pekár, 27. Sládek, 36. M. Kuzma, 40. Bílovský, 90. P. Jánošík – 27. K. Mészáros, rozhodovali: Kráľovič – Vorel, Bobko, 2497 divákov
- Myjava: Solnička – Š. Pekár, P. Jánošík, Černáček, Kastelovič – Ciprys, P. Šulek, Daniel, Bílovský (75. Šimonek) – M. Kuzma (90.+ F. Oršula), Sládek (59. D. Duga)
- Slovan: D. Perniš – Bagayoko, Kolčák, Niňaj, Josimov – D. Hudák, S. Štefánik (73. Soumah), Lásik (90.+ Gorosito), Halenár – K. Mészáros, Peltier (64. Vittek)
MFK Ružomberok – ŽP Šport Podbrezová 2:0 (0:0)
- Góly: 61. Zreľák, 82. Kružliak, ŽK: 55. Mário Almaský, 86. Turčák (obaja Ružomberok), rozhodovali: Horváth – Ferenc, Hancko, 1817 divákov
- Ružomberok: Šavol – Ondrek, Kružliak, Práznovský, A. Lovás – Martin Nagy – Gerát (72. Vavrík), Turčák, Liener (46. L. Lupták), Mário Almaský (90.+ R. Bartoš) – Zreľák
- Podbrezová: Maťašovský – Andrič, Kupčík, Minčič, Greško – Gál-Andrezly, J. Pančík – Ľ. Kochan (75. Vaščák), Podio, M. Pančík – Nworah (53. Gerec)
FK Dukla Banská Bystrica – FK DAC 1904 Dunajská Streda 0:0
- ŽK: 64. J. Dolný, 66. Banovič, 70. Savič – 66. Struhár, 79. R. Černák, rozhodovali: Jaška – Ádám, Mikulaj, 1620 divákov
- Banská Bystrica: P. Boroš – Banovič, De Vito, P. Vajda, Savič – Wojnar (67. Šovčík), B. Ľupták, P. Lipták, J. Dolný (88. Šumský) – Střihavka, Peňaška (46. Faško)
- Dunajská Streda: P. Penksa – M. Turňa, Struhár, Mário Tóth, O. Szabó – G. Straka, Krišto (77. V. Horváth) – E. Ujlaky (90.+ Antunovič), Sabler (55. R. Černák), Brašeň – P. Jurčo
MŠK Žilina – FC ViOn Zlaté Moravce 4:0 (2:0)
- Góly: 24. Škriniar (z pok. kopu), 28. Lupčo, 83. Škvarka, 90.+ Pečovský, ŽK: 80. R. Valenta (Zlaté Moravce), rozhodovali: Straka – Mókoš, P. Kováč
- Žilina: Krnáč – Mabouka, Piaček (46. Králik), Škriniar, Letič – Pečovský – Čmelík, Káčer, Lupčo (75. Jelič), J. Mihalík (62. Škvarka) – William Alves de Oliveira
- Z. Moravce: P. Kováč – Pavlenda, Miloš Nikolič, Mujkoš, Chren – P. Sabo (46. Sukisa, 69. Stanič), Orávik, D. Djuričič, Charizopulos (46. Szöke), R. Valenta – Peter Ďurica
Fortuna Liga
Tabuľka, program a výsledky Fortuna ligy
Tabuľka: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
AS Trenčín |
29 |
20 |
5 |
4 |
60:25 |
65 |
2. |
MŠK Žilina |
28 |
16 |
9 |
3 |
58:22 |
57 |
3. |
FC Spartak Trnava |
29 |
13 |
8 |
8 |
43:25 |
47 |
4. |
ŠK Slovan Bratislava |
29 |
14 |
3 |
12 |
42:41 |
45 |
5. |
FK Senica |
29 |
10 |
10 |
9 |
42:43 |
40 |
6. |
Spartak Myjava |
29 |
11 |
4 |
14 |
35:45 |
37 |
7. |
MFK Ružomberok |
30 |
9 |
9 |
12 |
36:39 |
36 |
8. |
MFK Košice |
30 |
10 |
6 |
14 |
36:46 |
36 |
9. |
DAC Dunajská Streda |
29 |
8 |
11 |
10 |
29:38 |
35 |
10. |
ŽP Šport Podbrezová |
29 |
7 |
8 |
14 |
30:41 |
29 |
11. |
FC ViOn Zlaté Moravce |
28 |
7 |
7 |
14 |
23:46 |
28 |
12. |
Dukla Banská Bystrica |
29 |
4 |
10 |
15 |
27:50 |
22 |
29. kolo – piatok, 8.máj 2015
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (2:0)
Košice – Trnava 1:0 (0:0)
Senica – Trenčín 0:4 (0:2)
Myjava – Slovan 3:6 (1:1)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:1 (0:0)
Žilina – Zlaté Moravce
28. kolo – utorok, 5.máj 2015
Podbrezová – Žilina 2:3 (0:2)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 0:1 (0:0)
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (1:0)
Slovan – Senica 4:1 (3:1)
Trenčín – Košice 1:0 (1:0)
Trnava – Ružomberok 2:1 (1:0)
27. kolo – sobota, 25.apríl 2015
Trnava – Podbrezová 3:1 (2:1)
Ružomberok – Trenčín 0:1 (0:0)
Košice – Slovan 2:1 (1:0)
Senica – Dunajská Streda 4:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (0:1)
Banská Bystrica – Žilina 0:3 (0:1)
26. kolo – sobota, 18.apríl 2015
Podbrezová – Banská Bystrica 1:1 (0:0)
Žilina – Myjava 0:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (2:1)
Dunajská Streda – Košice 1:1 (0:1)
Slovan – Ružomberok 1:0 (1:0)
Trenčín – Trnava 1:0 (0:0)
25. kolo – sobota, 11.apríl 2015
Trenčín – Podbrezová 4:1 (1:0)
Trnava – Slovan 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 2:1 (0:1)
Košice – Zlaté Moravce 1:2 (0:0)
Senica – Žilina 1:2 (0:0)
Myjava – Banská Bystrica 3:2 (2:0)
24. kolo – sobota, 4.apríl 2015
Dunajská Streda – Trnava 0:1 (0:1)
Slovan – Trenčín 1:3 (0:1)
Podbrezová – Myjava 2:1 (0:0)
Zlaté Moravce – Ružomberok 0:2 (0:2)
Banská Bystrica – Senica 0:4 (0:2)
Žilina – Košice 4:1 (3:1)
23. kolo – sobota, 21.marec 2015
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:0)
Trenčín – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
Ružomberok – Žilina 1:1 (0:0)
Košice – Banská Bystrica 2:1 (2:1)
Senica – Myjava 1:1 (0:0)
22. kolo – sobota, 14.marec 2015
Podbrezová – Senica 2:1 (1:0)
Košice – Myjava 2:0 (2:0)
Ružomberok – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Trnava – Žilina 1:0 (0:0)
Trenčín – Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
Slovan – Dunajská Streda 0:1 (0:1)
21. kolo – sobota, 7.marec 2015
Dunajská Streda – Podbrezová 1:0 (1:0)
Zlaté Moravce – Slovan 0:2 (0:1)
Žilina – Trenčín 1:1 (1:0)
Banská Bystrica – Trnava 1:1 (1:1)
Myjava – Ružomberok 2:1 (1:1)
Senica – Košice 3:1 (2:1)
20. kolo – sobota, 28.február 2015
Podbrezová – Košice 1:1 (1:1)
Ružomberok – Senica 2:1 (0:0)
Trnava – Myjava 5:1 (2:1)
Trenčín – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
Slovan – Žilina 0:2 (0:0)
Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
19. kolo – sobota, 29.november 2014
Senica – Trnava 1:1 (0:0)
Košice – Ružomberok 2:1 (2:1)
Myjava – Trenčín 2:1 (0:1)
Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (0:0)
Banská Bystrica – Slovan 0:1 (0:0)
Žilina – Dunajská Streda 3:1 (2:0)
18. kolo – sobota, 22.november 2014
Podbrezová – Ružomberok 1:2 (0:0)
Trnava – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Žilina 1:6 (0:2)
Trenčín – Senica 3:1 (2:1)
Dunajská Streda – Banská Bystrica 0:0
Slovan – Myjava 0:1 (0:0)
17. kolo – sobota, 8.november 2014
Žilina – Podbrezová 0:0
Myjava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Košice – Trenčín 2:0 (1:0)
Banská Bystrica – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Ružomberok – Trnava 0:0
Senica – Slovan 2:1 (1:1)
16. kolo – sobota, 1.november 2014
Trenčín – Ružomberok 4:3 (1:1)
Dunajská Streda – Senica 3:0 (1:0)
Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
Podbrezová – Trnava 1:1 (0:1)
Slovan Bratislava – Košice 3:0 (2:0)
Žilina – Banská Bystrica 2:0 (2:0)
15. kolo – sobota, 25.október 2014
Košice – Dunajská Streda 1:1
Trnava – Trenčín 1:0
Ružomberok – Slovan 1:2
Banská Bystrica – Podbrezová 3:3
Senica – Zlaté Moravce 2:0
Myjava – Žilina 1:4
14. kolo – sobota, 18.október 2014
Podbrezová – Trenčín 1:1
Myjava – Banská Bystrica 2:1
Zlaté Moravce – Košice 3:0
Žilina – Senica 1:1
Dunajská Streda – Ružomberok 1:1
Slovan – Trnava 1:1
13. kolo – sobota, 4.október 2014
Košice – Žilina 1:1 (0:0)
Ružomberok – Zlaté Moravce 3:0 (0:0)
Trnava – Dunajská Streda 3:1 (1:0)
Senica – Banská Bystrica 3:2 (1:1)
Trenčín – Slovan 4:0 (1:0)
Myjava – Podbrezová 1:0 (1:0)
12. kolo – sobota, 27. september 2014
Myjava – Senica 1:2 (0:0)
Zlaté Moravce – Trnava 2:1 (1:0)
Banská Bystrica – Košice 0:2 (0:1)
Dunajská Streda – Trenčín 3:2 (0:2)
Podbrezová – Slovan 1:0 (1:0)
Žilina – Ružomberok 5:1 (2:1)
11. kolo – sobota, 20.september 2014
Senica – Podbrezová 1:1 (1:1)
Banská Bystrica – Ružomberok 3:1 (1:0)
Zlaté Moravce – Trenčín 0:1 (0:0)
Myjava – Košice 0:2 (0:2)
Žilina – Trnava 1:0 (0:0)
Dunajská Streda – Slovan 1:1 (0:0)
10. kolo – utorok, 16.september 2014
Podbrezová – Dunajská Streda 3:0 (1:0)
Trnava – Banská Bystrica 5:2 (2:1)
Košice – Senica 0:0
Ružomberok – Myjava 2:2 (1:1)
Slovan – Zlaté Moravce 2:1 (2:0)
Trenčín – Žilina 2:2 (0:2)
9. kolo – sobota, 13. september 2014
Myjava – Trnava 2:0 (1:0)
Košice – Podbrezová 3:0 (1:0)
Senica – Ružomberok 1:0 (1:0)
Banská Bystrica – Trenčín – 1:3 (1:1)
Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Žilina – Slovan 3:0 (1:0)
8. kolo – sobota, 30. august 2014
Dunajská Streda – Žilina 2:2 (1:1)
Podbrezová – Zlaté Moravce 0:0
Trenčín – Myjava 2:0 (1:0)
Ružomberok – Košice 1:1 (1:1)
Trnava – Senica 2:2 (1:1)
Slovan – Banská Bystrica 3:1 (2:1)
7. kolo – sobota, 23.august 2014
Košice – Trnava 2:0 (1:0)
Žilina – Zlaté Moravce 4:0 (2:0)
Ružomberok – Podbrezová 2:0 (0:0)
Banská Bystrica – Dunajská Streda 0:0
Senica – Trenčín 1:1 (0:0)
Myjava – Slovan 2:1 (1:1)
6. kolo – sobota, 16.august 2014
Dunajská Streda – Myjava 1:0 (0:0)
Trnava – Ružomberok 2:0 (0:0)
Podbrezová – Žilina 1:0 (1:0)
Trenčín – Košice 4:2 (1:1)
Zlaté Moravce – Banská Bystrica 1:1 (1:1)
Slovan – Senica 4:1 (2:1)
5. kolo – sobota, 9.august 2014
Zlaté Moravce – Myjava 1:0
Banská Bystrica – Žilina 0:0
Senica – Dunajská Streda 2:1
Trnava – Podbrezová 0:1
Ružomberok – Trenčín 1:1
Košice – Slovan 1:2
4. kolo – sobota, 2. august 2014
Slovan – Ružomberok 2:1 (1:0)
Podbrezová – Banská Bystrica 3:0 (2:0)
Dunajská Streda – Košice 3:1 (1:1)
Zlaté Moravce – Senica 0:0
Trenčín – Trnava 2:0 (0:0)
Žilina – Myjava 2:1 (1:1)
3. kolo – sobota, 26.júl 2014
Senica – Žilina 1:1 (0:1)
Trnava – Slovan 4:0 (3:0)
Banská Bystrica – Myjava 0:0
Ružomberok – Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Trenčín – Podbrezová 2:0 (1:0)
Košice – Zlaté Moravce 1:3 (1:3)
2. kolo – sobota, 19.júl 2014
Podbrezová – Myjava 1:2 (1:1)
Banská Bystrica – Senica 2:2 (0:1)
Zlaté Moravce – Ružomberok 1:1 (1:0)
Dunajská Streda – Trnava 0:0
Žilina – Košice 4:1 (2:1)
Slovan Bratislava – Trenčín 0:2 (0:1)
1. kolo – sobota, 12.júl 2014
Slovan – Podbrezová 2:1 (1:1)
Trenčín – Dunajská Streda 2:1 (1:0)
Košice – Banská Bystrica 1:2 (0:2)
Ružomberok – Žilina 0:1 (0:0)
Senica – Myjava 1:0 (1:0)
Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
30. kolo – sobota, 16.máj 2015
Podbrezová – Zlaté Moravce
Dunajská Streda – Žilina
Slovan – Banská Bystrica
Trenčín – Myjava
Trnava – Senica
Ružomberok – Košice 1:0 (1:0)
31. kolo – utorok, 19.máj 2015
Košice – Podbrezová
Senica – Ružomberok
Myjava – Trnava
Banská Bystrica – Trenčín
Žilina – Slovan
Zlaté Moravce – Dunajská Streda
32. kolo – sobota, 23.máj 2015
Podbrezová – Dunajská Streda
Slovan – Zlaté Moravce
Trenčín – Žilina
Trnava – Banská Bystrica
Ružomberok – Myjava
Košice – Senica
33. kolo – sobota, 30.máj 2015
Senica – Podbrezová
Myjava – Košice
Banská Bystrica – Ružomberok
Žilina – Trnava
Zlaté Moravce – Trenčín
Dunajská Streda – Slovan